Українка створила анімацію для гурту з Техасу

14 березня 2017
Annie

Медіахудожниця з України Світлана Рейніш створила відеокліп для латинської альтернативної групи Femina-X з міста Сан-Антоніо, штат Техас. Вона анімувала пісню Inka з альбому Multiverse, який вийде 14 березня.

Долучитись до проекту Світлану запросив арт-директор та автор ілюстрацій Еммануаль Вальтьєрра, з яким вона вже працювала раніше.
"Кліп Inka розповідає про подорож гурту до загадкового древнього світу ацтеків, до речі, п’ять "чоловічків" – це і є учасники Femina-X. Він про взаємодію з природою, просвіту, переродження, оновлення природи. Не знаю, чи зчитуються всі ці моменти. Можливо, глядачеві краще просто сприймати ролик як абстрактну історію в стилі стародавнього кодексу", – розповіла Світлана Рейніш.

За словами самих Femina-X, це відео є жестом поваги до древньої цивілізації інків з високогір'я Перу.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут