Українка створила анімацію для гурту з Техасу

14 березня 2017
Annie

Медіахудожниця з України Світлана Рейніш створила відеокліп для латинської альтернативної групи Femina-X з міста Сан-Антоніо, штат Техас. Вона анімувала пісню Inka з альбому Multiverse, який вийде 14 березня.

Долучитись до проекту Світлану запросив арт-директор та автор ілюстрацій Еммануаль Вальтьєрра, з яким вона вже працювала раніше.
"Кліп Inka розповідає про подорож гурту до загадкового древнього світу ацтеків, до речі, п’ять "чоловічків" – це і є учасники Femina-X. Він про взаємодію з природою, просвіту, переродження, оновлення природи. Не знаю, чи зчитуються всі ці моменти. Можливо, глядачеві краще просто сприймати ролик як абстрактну історію в стилі стародавнього кодексу", – розповіла Світлана Рейніш.

За словами самих Femina-X, це відео є жестом поваги до древньої цивілізації інків з високогір'я Перу.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут