Презентація книги "Центральноазійський барс"

22 листопада 2016
Сергій Комісаров

"У кожного - своя доля і свій шлях широкий", - сказав свого часу Поет. Це стосується не лише людей, а й держав. У Національній академії наук України відбулася презентація україномовної книги "Центральноазійський барс", присвяченої формуванню казахстанської моделі державного будівництва, а також двостороннім казахстансько-українським відносинам.

Участь у презентації книги (її автор - директор Міждержавного науково-дослідного інититуту українсько-казахстанських відносин Микола Іванович Степаненко) взяли керівники дипмісій, акредитованих в Україні, представники виконавчої та законодавчої гілок влади, експерти,науковці та журналісти.

Як зазначив під час презентації книги Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв, вона присвячена підбиттю деяких підсумків 25-річчя розвитку Казахстану. І дуже важливо, що великий розділ видання присвячений казахстансько-українському співробітництву та його перспективам.

Книга окреслює найважливіші події в новітній історії взаємин Республіки Казахстан та України, розкриває становлення й розвиток двосторонніх політичних, економічних, культурних відносин. У праці досліджена багаторічна діяльність Президента Республіки Казахстан Н.А.Назарбаєва по зміцненню глобальної безпеки і ядерного роззброєння. Автор видання грунтовно розповідає читачам про казахстанський досвід економічного розвитку, накопичений за роки Незалежності. І саме цей досвід, на думку Миколи Степаненка, став основою стійкості економіки Республіки і її здатності протистояти негативним проявам глобальних криз.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут