Презентація книги "Центральноазійський барс"

22 листопада 2016
Сергій Комісаров

"У кожного - своя доля і свій шлях широкий", - сказав свого часу Поет. Це стосується не лише людей, а й держав. У Національній академії наук України відбулася презентація україномовної книги "Центральноазійський барс", присвяченої формуванню казахстанської моделі державного будівництва, а також двостороннім казахстансько-українським відносинам.

Участь у презентації книги (її автор - директор Міждержавного науково-дослідного інититуту українсько-казахстанських відносин Микола Іванович Степаненко) взяли керівники дипмісій, акредитованих в Україні, представники виконавчої та законодавчої гілок влади, експерти,науковці та журналісти.

Як зазначив під час презентації книги Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв, вона присвячена підбиттю деяких підсумків 25-річчя розвитку Казахстану. І дуже важливо, що великий розділ видання присвячений казахстансько-українському співробітництву та його перспективам.

Книга окреслює найважливіші події в новітній історії взаємин Республіки Казахстан та України, розкриває становлення й розвиток двосторонніх політичних, економічних, культурних відносин. У праці досліджена багаторічна діяльність Президента Республіки Казахстан Н.А.Назарбаєва по зміцненню глобальної безпеки і ядерного роззброєння. Автор видання грунтовно розповідає читачам про казахстанський досвід економічного розвитку, накопичений за роки Незалежності. І саме цей досвід, на думку Миколи Степаненка, став основою стійкості економіки Республіки і її здатності протистояти негативним проявам глобальних криз.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

П'ять найбільших обманів в історії
Що скажете, якщо ми зараз понишпоримо в історії людства і виявимо, що інколи нас всіх обманювали? Отже, в цьому відео ми розповімо вам про найвідоміші обмани за всю історію. Обіцяємо, буде цікаво.
Дивитись тут