Колекціонерка Галина Гафійчук

25 лютого 2015
Редакція
Автори відео: Галина Філіпова, Петро Солтис.

Про колекціонерку старожитностей з Покутського села Глушкова Городенківського району Галину Гафійчук, завдяки інтернету, тепер знають усі користувачі соціальних мереж, далеко за межами України.

До неї приїздять за порадою автори майбутніх народознавчих книг, збирачі старовинного одягу, посуду, світлин.

Народознавча, етнографічна та історична колекція покутянки Галини Гафійчук розпочалась зі старих родинних фотографій, які вона ще школяркою молодших класів знайшла на горищі.

Галина Гафійчук за освітою бухгалтер-економіст, а за покликанням — колекціонерка старожитностей. Але її скарби доступні усім охочим напитися з невичерпного джерела культури і духовності.

Окрім української ноші, Галина Гафійчук збирає тарелі, глечики, рушники, обруси, верети та ще багато іншого — всього не перелічити. Колекціонерка була учасницею чималої кількості виставок, фестивалів та звітів.

Скарбниця культурної народної спадщини Галини Гафійчук є корисною і неоціненною у форматі етнічної освіти.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут