Колекціонерка Галина Гафійчук

25 лютого 2015
Редакція
Автори відео: Галина Філіпова, Петро Солтис.

Про колекціонерку старожитностей з Покутського села Глушкова Городенківського району Галину Гафійчук, завдяки інтернету, тепер знають усі користувачі соціальних мереж, далеко за межами України.

До неї приїздять за порадою автори майбутніх народознавчих книг, збирачі старовинного одягу, посуду, світлин.

Народознавча, етнографічна та історична колекція покутянки Галини Гафійчук розпочалась зі старих родинних фотографій, які вона ще школяркою молодших класів знайшла на горищі.

Галина Гафійчук за освітою бухгалтер-економіст, а за покликанням — колекціонерка старожитностей. Але її скарби доступні усім охочим напитися з невичерпного джерела культури і духовності.

Окрім української ноші, Галина Гафійчук збирає тарелі, глечики, рушники, обруси, верети та ще багато іншого — всього не перелічити. Колекціонерка була учасницею чималої кількості виставок, фестивалів та звітів.

Скарбниця культурної народної спадщини Галини Гафійчук є корисною і неоціненною у форматі етнічної освіти.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут