Гурт ZAPASKA презентував анімаційний кліп на пісню "Запитайся"

17 лютого 2017
Annie

Ідея відео належить ілюстратору та аніматору Олегові Щербі, за творчістю якого давно слідкують учасники Zapaska, тому вони вирішили повністю довіритись авторові.

"Щодо змісту цікаво виходить: пісня на слова Миколи Бажана (там використаний фрагмент його вірша "На луг лягло благословіння снігу"), наш Паша додав приспів "Запитайся, звідки у нього мужність – дізнайся, як позбутися всіх страхів" – ці рядки змінили русло оригінального вірша, почалася історія про мужнього героя. А Олег розвинув тему, закладену в метафорі "кристалик зведений блаженними руками", перевівши все у філософську площину людини і її сутності. Нам дуже подобаються такі ігри зі змістом", – поділилась із Cultprostir учасниця Zapaska Яна Шпачинська.
 
Олег Щерба пояснює свій задум так: "Це абстрактне уявлення людини, яка умовно "вирощує" в собі крихкий кришталик і проносить його протягом усього життя. Вона цінує його, але неминуче і мовчазно з ним розлучається".

Відео "Запитайся" уже відібрали до програми американських фестивалів кіно й анімації LA San Rafael Film Festival та Open World Animation Festival.

Нещодавно Zapaska оголосили, що із дуету перетворюються на квартет. Перший концерт новим складом вони дадуть 24 березня у Львові. Хто саме приєднався до гурту, музиканти поки тримають у таємниці.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут