Гурт ZAPASKA презентував анімаційний кліп на пісню "Запитайся"

17 лютого 2017
Annie

Ідея відео належить ілюстратору та аніматору Олегові Щербі, за творчістю якого давно слідкують учасники Zapaska, тому вони вирішили повністю довіритись авторові.

"Щодо змісту цікаво виходить: пісня на слова Миколи Бажана (там використаний фрагмент його вірша "На луг лягло благословіння снігу"), наш Паша додав приспів "Запитайся, звідки у нього мужність – дізнайся, як позбутися всіх страхів" – ці рядки змінили русло оригінального вірша, почалася історія про мужнього героя. А Олег розвинув тему, закладену в метафорі "кристалик зведений блаженними руками", перевівши все у філософську площину людини і її сутності. Нам дуже подобаються такі ігри зі змістом", – поділилась із Cultprostir учасниця Zapaska Яна Шпачинська.
 
Олег Щерба пояснює свій задум так: "Це абстрактне уявлення людини, яка умовно "вирощує" в собі крихкий кришталик і проносить його протягом усього життя. Вона цінує його, але неминуче і мовчазно з ним розлучається".

Відео "Запитайся" уже відібрали до програми американських фестивалів кіно й анімації LA San Rafael Film Festival та Open World Animation Festival.

Нещодавно Zapaska оголосили, що із дуету перетворюються на квартет. Перший концерт новим складом вони дадуть 24 березня у Львові. Хто саме приєднався до гурту, музиканти поки тримають у таємниці.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут