День героїв України у Маріуполі

27 травня 2015
UAPOST.US
Репортаж Валентина Оніщенка.

В Маріуполі відбувся День героїв України. У цей день згадують і вшановують усіх, хто боровся за Незалежність і свободу нашої країни. Люди вийшли на майдан Свободи, щоби привітати захисників міста.

Захисники Маріуполя показали жителям військову техніку з передової. Маріупольці прийшли з українською символікою та прапорами, і мали змогу сфотографуватися поряд із бойовою технікою.

Серед присутніх на центральній площі Маріуполя, були школярі та учні технікумів. Діти і підлітки мали можливість сфотографуватися з військовою технікою і приміряти обмундирування. Школярі порадували військових оберегами з солоного тіста, ляльками — "мотанками", а також подарували малюнки з побажаннями. Активну участь в акції взяли представники Національної Гвардії і добровольчі батальйони "Азов" і "Донбас".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут