День героїв України у Маріуполі

27 травня 2015
UAPOST.US
Репортаж Валентина Оніщенка.

В Маріуполі відбувся День героїв України. У цей день згадують і вшановують усіх, хто боровся за Незалежність і свободу нашої країни. Люди вийшли на майдан Свободи, щоби привітати захисників міста.

Захисники Маріуполя показали жителям військову техніку з передової. Маріупольці прийшли з українською символікою та прапорами, і мали змогу сфотографуватися поряд із бойовою технікою.

Серед присутніх на центральній площі Маріуполя, були школярі та учні технікумів. Діти і підлітки мали можливість сфотографуватися з військовою технікою і приміряти обмундирування. Школярі порадували військових оберегами з солоного тіста, ляльками — "мотанками", а також подарували малюнки з побажаннями. Активну участь в акції взяли представники Національної Гвардії і добровольчі батальйони "Азов" і "Донбас".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сни, що снилися кожному, які не варто ігнорувати: їхнє значення
Таємниці сновидінь і їхні значення приваблювали людей століттями. Щоб проаналізувати свої сни, потрібно спочатку звернути увагу на те, як ми поводимося в повсякденному житті. Що саме означають наші сни і як їх можна проаналізувати. Додивіться до кінця і ви все дізнаєтесь!
Дивитись тут