Черешневий клафуті

20 серпня 2019
Григорій

Клафуті́ (фр. clafoutis) — це французький фруктовий десерт, традиційно з плодів черешні американської, викладених на змащену маслом форму та покритих густим тістом (схожим, як для флану). Готовий десерт притрушують цукровою пудрою та подають кімнатної температури, інколи з вершками або заварним кремом.

Насправді клафуті можна готувати з різними фруктами чи ягодами. Цього разу ми приготували з черешнями і по іншому рецептові.

Для приготування нам потрібно:

  1. Черешня — 500 г;
  2. Цукор — 100 г;
  3. Борошно 100 г;
  4. Вершкове масло — 10 г;
  5.  Розпушувач — 34 г;
  6. Молоко — 250 мл;
  7. Ванільний екстракт за смаком.

Готується дуже просто. 
Змішуємо молоко, яйця, цукор борошно та екстракт ванілі. Краще за все це робити за допомогою блендера. Має бути однорідна рідина, без грудочок тіста. 

Форму змащуємо маслом. Висипаємо черешні, заливаємо рідким тістом та ставимо в духовку на 30—40 хв при 200 °C. 

Смачного! 


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут