Виставка графіки Романа Романишина "Планетаріум"


Галерея сучасного мистецтва "Триптих АРТ" знову приємно здивувала шанувальників справжнього Мистецтва: 30 листопада тут відбулося велелюдне відкриття персональної виставки  одного із найвідоміших українських графіків Романа Романишина (Львів). Назва цієї виставки - "Планетаріум".

Як сказав на відкритті виставки автор чудових робіт, "...дві головні фігури мого ПЛАНЕТАРІУМУ: трикутник і коло ( в тривимірному випадку – піраміда і куля як символи комети і планети). Трикутник як альфа – початкова фігура з найменшою можливою кількістю кутів. Коло як омега – фігура з безмежною кількістю кутів. Чотири головних сузір’я в сузір’ях мого ПЛАНЕТАРІУМУ, гравітаційному полі яких відбуваються пошуки:
сузір’я ВОЇНА, сузір’я МИСЛИВЦЯ, сузір’я ПОЕТА, сузір’я ФІЛОСОФА. Два активні: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ.
Два медитативні: ПОЕТ і ФІЛОСОФ. Два з-під знаку ЯН: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ. І два з-під знаку ІНЬ: ПОЕТ і ФІЛОСОФ. Два векторно зліва направо із заходу на схід: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ. І два справа ліворуч зі сходу на захід: ПОЕТ і ФІЛОСОФ."  

Подробиці про відкриття персональної виставки Романа Романишина дивіться у програмі "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. І прохання, друзі: не забувайте підписуватися на наш канал. Адже ми працюємо для вас!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут