Виставка графіки Романа Романишина "Планетаріум"


Галерея сучасного мистецтва "Триптих АРТ" знову приємно здивувала шанувальників справжнього Мистецтва: 30 листопада тут відбулося велелюдне відкриття персональної виставки  одного із найвідоміших українських графіків Романа Романишина (Львів). Назва цієї виставки - "Планетаріум".

Як сказав на відкритті виставки автор чудових робіт, "...дві головні фігури мого ПЛАНЕТАРІУМУ: трикутник і коло ( в тривимірному випадку – піраміда і куля як символи комети і планети). Трикутник як альфа – початкова фігура з найменшою можливою кількістю кутів. Коло як омега – фігура з безмежною кількістю кутів. Чотири головних сузір’я в сузір’ях мого ПЛАНЕТАРІУМУ, гравітаційному полі яких відбуваються пошуки:
сузір’я ВОЇНА, сузір’я МИСЛИВЦЯ, сузір’я ПОЕТА, сузір’я ФІЛОСОФА. Два активні: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ.
Два медитативні: ПОЕТ і ФІЛОСОФ. Два з-під знаку ЯН: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ. І два з-під знаку ІНЬ: ПОЕТ і ФІЛОСОФ. Два векторно зліва направо із заходу на схід: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ. І два справа ліворуч зі сходу на захід: ПОЕТ і ФІЛОСОФ."  

Подробиці про відкриття персональної виставки Романа Романишина дивіться у програмі "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. І прохання, друзі: не забувайте підписуватися на наш канал. Адже ми працюємо для вас!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут