Українська компанія Ugears вивела на Kickstarter нові моделі механічних конструкторів

30 березня 2018
Редакція
27 березня українська компанія Ugears запустила нову краудфандингову кампанію і вивела на Kickstarter 11 нових моделей механічних конструкторів. Колекція присвячена еволюції механізмів: в ній є кінь, балістична вежа, карета, автомобіль, мотоцикл, вітряк, паровоз, вантажівка (з причепом) та антистрес-іграшка в стилі стімпанк. Кілька бекерів також отримають якусь секретну модель.

За перший же день проект, метою якого було зібрати не менше $15 000, підтримали 600 чоловік. На момент написання новини зібрана сума перевищує $100 000. Кампанія триватиме ще 32 дні, проте доступність деяких лотів була обмежена першими 48 годинами. Пропозиції варіюються від $35 (один набір з механічною моделлю коня) до $999 (всі 30 моделей Ugears + одна в подарунок). Доставка першим бекерам запланована на кінець червня.

Всі моделі з нової колекції Ugears - не статичні, а рухливі. Наприклад, механічний кінь здатний стійко пересуватися на всіх ногах, а у вітряка обертаються лопаті. Компанія зазначає, що це відмінні освітні приклади для дітей, які зможуть краще ознайомитися з будовою знакових механізмів. Як завжди, дерев'яні пазли Ugears виготовлені без клею, а деталі підготовлені заздалегідь: користувачеві залишиться тільки зібрати їх в правильній послідовності.

Це не перший успіх Ugears на Kickstarter: в червні 2017 року конструктор колісної ліри від компанії зібрав на Kickstarter більше $290 000. А дебютний проект Ugears, запущений у 2015 році, отримав від бекерів понад $400 000 - в 20 разів більше необхідної суми.

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше
Проект «Всі. Свої» проведе спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів
Проект «Всі. Свої», який об'єднав найбільшу кількість українських брендів на одній платформі, організовує спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Поки Київ прийматиме тисячі туристів, 24-27 травня свої двері на Хрещатику відкриє Ukrainian Design Market.
Читати більше