Українська компанія Ugears вивела на Kickstarter нові моделі механічних конструкторів

30 березня 2018
Редакція
27 березня українська компанія Ugears запустила нову краудфандингову кампанію і вивела на Kickstarter 11 нових моделей механічних конструкторів. Колекція присвячена еволюції механізмів: в ній є кінь, балістична вежа, карета, автомобіль, мотоцикл, вітряк, паровоз, вантажівка (з причепом) та антистрес-іграшка в стилі стімпанк. Кілька бекерів також отримають якусь секретну модель.

За перший же день проект, метою якого було зібрати не менше $15 000, підтримали 600 чоловік. На момент написання новини зібрана сума перевищує $100 000. Кампанія триватиме ще 32 дні, проте доступність деяких лотів була обмежена першими 48 годинами. Пропозиції варіюються від $35 (один набір з механічною моделлю коня) до $999 (всі 30 моделей Ugears + одна в подарунок). Доставка першим бекерам запланована на кінець червня.

Всі моделі з нової колекції Ugears - не статичні, а рухливі. Наприклад, механічний кінь здатний стійко пересуватися на всіх ногах, а у вітряка обертаються лопаті. Компанія зазначає, що це відмінні освітні приклади для дітей, які зможуть краще ознайомитися з будовою знакових механізмів. Як завжди, дерев'яні пазли Ugears виготовлені без клею, а деталі підготовлені заздалегідь: користувачеві залишиться тільки зібрати їх в правильній послідовності.

Це не перший успіх Ugears на Kickstarter: в червні 2017 року конструктор колісної ліри від компанії зібрав на Kickstarter більше $290 000. А дебютний проект Ugears, запущений у 2015 році, отримав від бекерів понад $400 000 - в 20 разів більше необхідної суми.

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше