Український конструктор Ugears зібрав майже $290 000 на Kickstarter

Український проект Ugears, який виробляє 3D-пазли з дерева, зібрав на краудфандинговій платформі Kickstarter більше $288 000 з потрібних $15 000. Примітно, що необхідну суму проект зібрав за першу добу кампанії.
 
Всього проект підтримало понад 2900 бекерів. Ugears збирав гроші на конструктор колісної ліри. За словами представників проекту, це перший у світі механічний музичний інструмент, який можна зібрати самостійно. Також стартап залучав гроші на створення конструктора календаря (до 2044 року), моделей для дітей, які можна буде розфарбувати, а також на розширення лінійки Ugears Mechanical Town Series.


 
Примітно, що це не перший успішний вихід Ugears на Kickstarter. Наприкінці 2015 року проект зібрав на платформі $400 000 - в 20 разів більше необхідної суми.
 
Нагадаємо, раніше успішну кампанію на Kickstarter закінчив інший український проект - металевий конструктор Time 4 Machine. Стартап зібрав понад $50 000 - втричі більше початкової мети.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який стосунок має Гелловін до України?
​Незабаром нас очікує дещо контроверсійне свято. Для когось Гелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це – "диявольське свято, яке не повинно з'являтись у лексиконі українців". Але який же стосунок Гелловін має до України?
Читати більше