В Україні стартує унікальний у світовій історії проект колективного літопису, створеного учасниками історичної події.
22 листопада під хештегом
#мійМайдан українці почнуть публікувати свої свідчення про
Революцію Гідності й стануть колективним "Нестором-Літописцем", котрий залишить нащадкам нашу з вами "Повість сучасних літ".
На Майдані були мільйони, і вони мають право сказати своє слово.
Під хештегом #мійМайдан кожен, хто хоч би один день був на Майдані - чи у Києві, чи у Львові, у Криму чи Краматорську, Буську, Житомирі - повинен записати те, що бачив на власні очі; те, у чому брав участь. І тоді нашим дітям не розповідатимуть, що Майдан організував Держдеп, ЦРУ чи якась одна українська партія. Ми маємо право на правдиву історію.
А 22 листопада о 19-00 у київському Будинку Кіно (Синя зала) відбудеться офіційне представлення хештегу та розмова з авторами книжки "Майдан. Таємні файли"
Братами Капрановими у циклі "Літературні зустрічі Андрія Куркова".
Як це працює:
На сторінці
Брати Капранови, починаючи з 22 листопада (початку Євромайдану), будуть регулярно публікуватися новини тих днів та свідчення учасників тих подій - щоб ви могли зануритися в атмосферу Революції і пригадати, що було з вами.
У своїх спогадах про Майдан дописувачі Фейсбуку зазначатимуть хештег #мійМайдан - це дасть можливість читати усі свідчення.
Щотижня Брати Капранови робитимуть огляд цих спогадів на своїй сторінці.
А найважливіші свідчення увійдуть у друге видання книжки
Майдан. Таємні файли.
Крім того у книжці є спеціальний розділ, де читачі можуть записати свої спогади і залишити цей документ в родині, бо найкраще історія країни зберігається в історіях родин, і розповіді діда завжди переконливіші за товсті дослідження професійних істориків чи політологів.
Усі ми були на Майдані - отже усім нам і писати його правдиву історію!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.