Україні потрібна ТВОЯ правда про Майдан

16 листопада 2017
Редакція
В Україні стартує унікальний у світовій історії проект колективного літопису, створеного учасниками історичної події.

22 листопада під хештегом #мійМайдан українці почнуть публікувати свої свідчення про Революцію Гідності й стануть колективним "Нестором-Літописцем", котрий залишить нащадкам нашу з вами "Повість сучасних літ".
 
На Майдані були мільйони, і вони мають право сказати своє слово.

Під хештегом #мійМайдан кожен, хто хоч би один день був на Майдані - чи у Києві, чи у Львові, у Криму чи Краматорську, Буську, Житомирі - повинен записати те, що бачив на власні очі; те, у чому брав участь. І тоді нашим дітям не розповідатимуть, що Майдан організував Держдеп, ЦРУ чи якась одна українська партія. Ми маємо право на правдиву історію.

А 22 листопада о 19-00 у київському Будинку Кіно (Синя зала) відбудеться офіційне представлення хештегу та розмова з авторами книжки "Майдан. Таємні файли" Братами Капрановими у циклі "Літературні зустрічі Андрія Куркова".

Як це працює:

На сторінці Брати Капранови, починаючи з 22 листопада (початку Євромайдану), будуть регулярно публікуватися новини тих днів та свідчення учасників тих подій - щоб ви могли зануритися в атмосферу Революції і пригадати, що було з вами.

У своїх спогадах про Майдан дописувачі Фейсбуку зазначатимуть хештег #мійМайдан - це дасть можливість читати усі свідчення.

Щотижня Брати Капранови робитимуть огляд цих спогадів на своїй сторінці.

А найважливіші свідчення увійдуть у друге видання книжки Майдан. Таємні файли.

Крім того у книжці є спеціальний розділ, де читачі можуть записати свої спогади і залишити цей документ в родині, бо найкраще історія країни зберігається в історіях родин, і розповіді діда завжди переконливіші за товсті дослідження професійних істориків чи політологів.

Усі ми були на Майдані - отже усім нам і писати його правдиву історію!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше