Темні егрегори завдають удару

Сонячні бурі безперервно перемелюють усе, що належить старому тривимірному світові. За лаштунками Егрегори ведуть війну на знищення та повне підпорядкування людства. Удари завдаються населенням цілих країн, позбавляючи ресурсів, фінансів, сировинних, товарних, людських і ментальних.

Несприятливий розвиток подій був викликаний неготовністю колективної Свідомості людства до раптових та несподіваних змін. Більшість населення планети у найвідповідальніший момент опинилася під впливом Темних сил. Люди не хотіли або не могли бачити каверзи (ілюзії) у всьому, що відбувалися в останні два роки (фейкова пандемія корони).

Опинившись у круговороті новин, думок, багато хто стає бранцями Темних сил. Щоб вибратися з цієї ями, необхідно створювати свою незалежну думку, спрямовану на Свідомість майбутнього, тієї реальності, яку ми хочемо бачити, а не наслідувати запрограмований перебіг подій.

Тих, хто маніпулює свідомістю людства, ми можемо нейтралізувати нав'язану деструктивну громадську думку, змінити напрямок вектору подій, надавши йому життєствердне русло, направивши на шлях найбільш сприятливий для найвищого блага.

Для цього треба частіше уявляти, що люди, об'єднавши свої зусилля, проганяють нелюдів (клонів, сірих та рептилоїдів) із Землі, і будують нове суспільство, засноване на вищих космічних законах. Енергія громадської думки робить стильний вплив на загальну вібраційну складову колективної Свідомості планети.

Особливо це помітно зараз, коли загострилося запекле протистояння Світлих і Темних Сил на фізичному плані Землі. (Це проявилося в агресії путінської Росії проти України).

Зміна парадигми відбувається у три етапи. На першому етапі людина піддає сумніву достовірність інформації, отриманої від офіційних джерел (влада частіше за все просто бреше або вводить людей в оману – ВЗ). На другому етапі починається пошук істини через альтернативні джерела. На третьому етапі формується незалежна думка про події, що відбуваються Землі.

У результаті людина приєднується до однодумців, які формують громадську думку, радикально відмінну від загальноприйнятої думки, офіційної. Така людина несе зовсім інші вібрації, властиві енергії свободи та опису істини.

Ці енергії, вливаючись у колективну Свідомість, врівноважують її, оскільки пробуджений вартий сотні і тисячі не пробуджених. Така потужність високовібраційних енергій Джерела. Саме тому кожна пробуджена людина така важлива.

На Землі вже з'явилася величезна армія воїнів Світла. Кожен воїн перетворює енергію та Свідомість оточуючих його людей однією своєю присутністю. Під їх впливом колективна Свідомість почала підвищувати свої вібрації, витісняючи низьковібраційні енергії тривимірного світу.

Завдяки сонячним бурям та енергетичному струсу планети, трансформація зачіпає всіх, і зупинити цей процес вже неможливо. 

www.youtube.com

Канал Эра Водолея 

PS

Інформація до роздумів:

У грудні 2021 року представники Кабали підписали  акт про капітуляцію під час зустрічі а Антактиді з представниками Галактичної Федерації Світла та Земного Альянсу. Згідно акту капітуляції Кабала зобов’язалася впродовж 6 місяців трансформувати світову фінансову систему – підключити її до Квантового комп’ютера і передати Земному Альянсу для знищення коди чорної магії, завдяки яким Кабала багато тисячоліть тримала людство в рабстві.

Варто зауважити, що чекіст Путін не просто так призначив оленевода Шойгу міністром оборони РФ. Через нього Путін отримав зв’язок з темними сибірськими шаманами, які постійно проводили темні ритуали для утримання його при владі. Російська фінансова система є раковою пухлиною у світовій фінансовій системі, оскільки побудована на корупційних схемах. Її неможливо трансформувати, тому вона підлягає знищенню.

Матеріали по темі:

Проходження Нульової зони

https://uamodna.com/articles/prohodzhennya-nuljovoyi-zony-1/

Як уникнути негативних жнив

https://uamodna.com/articles/20-travnya-2022-roku-yak-unyknuty-negatyvnyh-zhnyv/

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше