Проходження Нульової зони

Нульова зона створюється, коли енергія обрушується всередині себе, повністю потрясаючи старі паттерни і руйнуючи стару структуру на міріади фрагментів, які вже неможливо з'єднати разом старим способом. Часи завершення завжди приносять з собою вичерпне очищення і перебудову. Знаючи це, ми не повинні дивуватися, що зараз створюється безліч Нульових зон.

Нульова зона - шокуюча подія, яка завжди відбувається несподівано, коли менше за все її чекаєш. Невидимий тригер активується і обрушує все навколо нас, а іноді - всередині нас, посилаючи у всі сторони хвилі шоку. Нульова зона неминуче ламає одні встановлені паттерни, систему вірування і нашу основну поведінку. Старі структури як фізичні, так і нефізичні можуть бути зруйновані в одну мить. Наш внутрішній і зовнішній пейзаж значно змінюється, багато що з того, що є нашими речами, з якими ми асоціювали себе. Вони визначали ким ми є всередині себе, і світ навколо нас. Вони були основою нашого старого світу, того світу, який тримав нас взаперті – світу дуальності. Це включає: старі ролі, які, як нам здавалося, визначають нашу сутність; роботу, яку ми виконували; фізичне оточення, в якому ми жили; нашу звичну щоденну діяльність і соціальну взаємодію.

Коли з'являється Нульова зона, наші старі шляхи розбиваються вщент і їх не можна знову зібрати по-старому. Як скляна фігурка, впавши на кам'яному підлогу, розлітається на міріади осколків, які неможливо зібрати і склеїти, так і ми - після Нульової зони не можемо зібрати всі елементи разом. Старі паттерни повністю вичищаються з нашої особистої або планетарної Матриці. Деякі речі повинні пройти Нульову зону, оскільки вони дуже міцно укорінялися, щоб бути вибитими іншими засобами. Це єдиний спосіб повністю винищити їх.

Нульові зони завжди є болісним досвідом, оскільки вони шокують нас до самого серця нашої суті, але вони є ефективним способом в одну мить прибрати старі паттерни. Цей процес відбувається зараз у великому масштабі - на особистому внутрішньому рівні і на зовнішній шкалі, яка впливає на багатьох людей. Проте, Нульова зона служить важливій меті – вона не тільки розбиває старі паттерни і поглиблює співчуття, але створює найродючіший грунт для народження нового, знищуючи старе. Вона створює відкритий простір для того, щоб ми розширили нашу віру і дозволили ввійти елементам з нової області, які розташовані зовні карти.

Нульова зона вибиває всіх нас із старих застиглих місць. Наприклад, якщо ми застрягли у віруванні, яке обмежує нас і робить нещасними, Нульова зона може звільнити нас. За Нульовою зоною часто слідує приплив творчої реалізації. Елементи, які довго пригнічувалися або були під забороною, стають вільними і можуть розширитися в нових напрямах. Нульова зона створює сильне поглиблення.

Внутрішні нульові зони

Коли ми стаємо істинними, багато елементів мають бути видалені з нашої особистої Матриці. Вони включають старі паттерни, емоційні залишки минулого, неправильні уявлення, що обмежують поведінку, старий опір, спотворені енергії. Часто це очищення приймає вигляд Нульової зони. Нульова зона схожа на бомбу, яка вибухнувши всередині нас, впливає не кожну клітинку нашої сутності і випромінюється зовні. Ідеальний шторм часто створює ідеальні умови для Нульової зони. Але ми можемо пройти ідеальний шторм і без цього.

Ідеальний шторм дуже складний, але і близько не такий болісний, як Нульова зона. Ідеальний шторм може розпластати нас, але не торкнутися внутрішнього пейзажу. Ідеальний шторм не знищує речі, але ставить все в чергу, вичищаючи стару енергію. Після Ідеального шторму ми сильно трансформуємося, але світ навколо нас залишається тим же. Нас не примушують відтворити нові базові елементи нашої сутності. Наш зовнішній ландшафт не руйнується. Коли всередині нас з'являється Нульова зона, наш зовнішній ландшафт залишається таким, як і колись, але міняємося ми. Змінюється наш внутрішній пейзаж. Відбувається струс нашого внутрішнього простору, що змушує нас вивчати нові підходи до всього того, що ми робимо.

Внутрішня нульова зона часто провокується зовнішніми подіями. Деякі з цих подій шокують нас, інші ж більш м'які. Очевидним прикладом внутрішньої Нульової зони є раптова втрата роботи, відхід партнера, смерть близької людини, виявлення серйозної хвороби у нас самих, зустріч з новою правдою, яка руйнує все те, у що ми вірили раніше. Приклади тригерів більш м'якої Нульової зони – руйнування заповітної давньої мрії, розбита віра, напад паніки, втрата віри в себе, перевантаження елементами, з якими нам доводиться мати справу, коли на нас обрушуються всі світи, які ми тримали.

Всі ці можливі сценарії ведуть до питання: «Хто я є, якого так потрясли, це все моя сутність або лише її частина, якої торкнулася Нульова зона?» І тут ми розуміємо, що Нульова зона не зачіпає все нашу сутність, тим більше, її істинну частину. Тоді наше істинне Я може прийти на допомогу. Коли ми стаємо істинним, ми раптово можемо побачити, що ми нескінченно більше, ніж та частина, що була очищена. І в цей момент Нульова зона починає спадати, саме тому Нульова зона не є такою руйнівною як раніше, не дивлячись на те, що вона глибоко приголомшує і сильно відчувається.

Внутрішня Нульова зона може розбити нас на тисячі дрібних уламків, але ми швидко збираємося і опам'ятовуємося. Для того, щоб змінити конфігурацію себе (тобто змінити себе), більше не потрібні тижні і місяці. Внутрішня Нульова зона може тривати впродовж декількох днів або, якщо пощастить, декілька годин. Це відбувається завдяки тому, що будучи істинними, ми стаємо більш широкими. Коли ми проходимо внутрішню Нульову зону (обнуляємось), це зачіпає лише частину нас, а не цілком всю сутність. Буття в істині рятує нас від внутрішнього обнуління. Завжди потрібно бути в курсі свого внутрішнього обнуління.

Коли ми усвідомлюємо, що відбувається, ми вже на півдорозі до відновлення. Головне – не чекати, що ми вийдемо з Нульової зони з тим же внутрішнім пейзажем, що і раніше. Цей досвід нас сильно змінює. Ми заглиблюємося і стаємо більш істинними, не дивлячись на те, що наш зовнішній ландшафт здається колишнім. Це не так. Наша Нульова зона вимагає низки корегувань. Коли ми знаходимося в центрі Нульової зони, ми відчуваємо себе втраченими. Ми не бачимо ніяких позитивних сторін нашого досвіду. Все здається безнадійним. Хочеться втекти і сховатися, але бігти нікуди.

Нульова зона штовхає нас в тупик, з якого немає виходу. Тоді треба прямо і чесно розглянути ті аспекти, які були обнулені. Треба поглянути на сильні емоції, які ми відчуваємо, і розглянути уламки того, що було зруйноване. Не намагайтеся уникати цього, навіть якщо дивитися на це боляче. Для цього потрібна мужність, але це саме те, що вам необхідне. Коли ми зробимо це, відбудеться зміна. Сонце зігріє холодну Землю. Ми зможемо відчути глибокі зміни, які відбулися всередині нас. Повернеться Любов, ми не відчуватимемо себе самотніми і вразливими. Повернеться довір'я, повернеться відчуття, що все відбувається в потрібний час.

Після Нульової зони все має бути повністю перебудовано. Ми не можемо повернутися до того, як  все було раніше. Ми відчуємо, що від нас в усі сторони розходяться хвилі, перевертаючи і викорчовуючи все із старих позицій, неначе величезний ліс висадили одним махом. Після того, як ми дослідили Нульову зону, важливо бути дуже м'якими із самим собою. Ми дуже чутливі і  відчуваємо себе розбитими. Всередині нас все було перебудовано. Треба дати собі необхідний час і тишу, щоб дозволити новим змінам вкорінятися, перш ніж знову починати якісь дії.

Тайгер Вудс, відомий гравець в гольф, – чудовий приклад людини, яка нещодавно пройшла через внутрішню Нульову зону, спровоковану ідеальним штормом. Увесь його старий світ розсипався, і він не може зібрати все в колишньому стані. Якби при зіткненні з ідеальним штормом він чесно розглянув би всі проблеми, Нульова зона не з'явилася б, але він вибрав самотність, уникаючи уроків, і не обговорюючи чесно своїх проблем. Це погіршило ситуацію. Зараз у нього є можливість зробити необхідні зміни у своєму внутрішньому і зовнішньому світі для того, щоб стати більш чесним і істинним. Потім він зможе побудувати нове життя на місці руїн його старого оточення.

Примітка. Тайгер Вудс - відомий гравець у гольф, який після численних зрад дружині змушений був піти із спорту для того, щоб зберегти сім'ю. Зараз він зробив паузу в своїй кар'єрі, щоб приділити час дружині і дітям.

Нульова зона – страшне випробування, але це природна подія для теперішнього часу. Після Нульової зони потрібна велика перебудова, але за нею завжди слідують великі прориви. Ми звільняємося на рівнях, які поки важко уявити.

Зовнішні Нульові зони

Зовнішні Нульові зони більш потужні і впливові. Звичайно вони приймають форму фізичної біди – шторму, повені, сніжних буранів, землетрусів, ураганів, цунамі, вивержень вулканів, падіння державної або фінансової системи, революцій, актів терору. За останній час на планеті виникло декілька серйозних Нульових зон, серед них – землетрус в Чилі 8.8 балів, руйнівний землетрус на Гаїті, повінь в Перу, що зруйнувала багато сіл і знищила 80% урожаю.

Коли це відбувається, дуже важливо припинити підживляти страх, і не потонути в численних телерепортажах, але і не треба уникати їх. Це частина тонкого танцю, який ми танцюємо на планеті Земля, ходячи по лезу. Краще, що ми можемо зробити при таких Нульових зонах, - об'єднатися, і стати сильніше, як єдине, підсилюючи резонанс Любові чистого серця. Будьте в курсі того, що відбувається, але не потоніть в страхах, втілюйте Любов чистого серця і посилайте її всім в райони лиха з силою свого істинного наміру.

Коли утворюється зовнішня Нульова зона, вона зачіпає абсолютно всіх в цьому районі. Зовнішня Нульова зона створює внутрішні Нульові зони для абсолютно всіх в радіусі своєї дії. Як приклад, - руйнівний землетрус в Чилі, коли величезна ділянка суші потрапила під удар. Всі пройшли через цей жахливий досвід разом, не важливо, багатий або бідний: чи молодий і старий: духовно розвинений або який перебуває в невіданні. Всі відчули землетрус як всередині так і зовні. Його відчули всі тварини і птахи, всі фізичні структури відчули цей жорстокий струс, і це величезний досвід, пережитий разом. Протягом декількох хвилин все безповоротно змінилося. Старий ландшафт був зруйнований. Старі пріоритети миттєво змінилися. Всі сфокусувалися на найважливішому: знайти і притиснути до себе коханих, вижити. Всі, хто пережив цей жах, стали глибше, і ця глибина залишиться до кінця їх життя.

В будь-якому місці, де з'являється Нульова зона, слідом за нею йде потік творчого прориву. Спочатку на примітивному рівні виживання - пошук їжі і води, пошук коханих, споруда тимчасового житла. Ті, хто вижили, збираються разом і допомагають один одному. Це є єдине в дії, це утвердження відповідальності і майстерність служіння – допомагати там, де це потрібно і саме тоді, коли це потрібно. В міру того, як хвилі Нульової зони розходяться по всьому світу, відбувається мобілізація волонтерів, збір засобів для допомоги потерпілим.

Ми повинні творити, не дивлячись на ті сили, які намагаються відтворити все старе, натомість ми повинні використовувати золоті можливості Нульової зони для того, щоб застосувати нові способи і дії, і народити нові парадигми. Кожна зовнішня Нульова зона має сильний вплив, який поширюється по всій планеті. Наші серця відкриваються ширше, і ми відчуваємо поглиблення співчуття.

Деякі Нульові зони видаляють застиглі вузли старої магії з нашої планетарної Матриці. Інші, як наприклад виверження вулкана, можуть зробити вплив на клімат по всьому світу. Чилійський землетрус ослабив дві з’єднані тектонічні плити, які, переміщаючи величезні фізичні маси, скорочували довжину кожного дня.

Треба завжди звертати увагу на розташування зовнішніх Нульових зон, оскільки це важливі місця майбутнього, де може розквітнути нове, і де старі паттерни не будуть утримувати його. Для кожного дуже важливо розуміти природу зовнішніх Нульових зон. Ми не можемо дозволяти їм вибивати себе з рівноваги. Нульові зони закликають нас до єдиних дій. Нам треба проходити Нульові зони, як істину, для того, щоб допомагати тим, хто потребує допомоги. Оскільки кожний, хто здатний допомогти іншим пройти Нульову зону, робить величезний вплив.

Україна наразі проходить внутрішню і зовнішню Нульову зону.

Канал  ISTINADLIAVSEH

www.youtube.com

Фрвлансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше