20 травня 2022 року
Як уникнути негативних жнив

У цей час триває збирання врожаю дуже багато людей бояться його, і багато хто запитує, що є негативним урожаєм? Мішель Воллінг відповіла на запитання, що таке негативний збір урожаю (негативні жнива).

Архонтами та негативно орієнтованими сутностями потрібна негативна енергія, щоб вижити в цьому тривимірному світі. Закон Одина в матеріалах Ра каже, що Вознесіння – це жнива. У якийсь момент Земля змінить свою вібрацію і зерна відокремляться від полови. Це означає, що ви підете туди, куди вас вестиме ваша вібрація. Джордж Квасілас каже, що тим, хто захоче активувати свою Мер-Ка-Ба (тіло Світла), буде надано можливість покинути планету разом з нею. Куди вони підуть? Ймовірно, до конструкції астрального Світла.

Є багато інопланетних рас, які хотіли б, щоб ми евакуювались із планети Земля, щоб вони могли претендувати на неї самі. А як же реінкарнація? Те, що ви робите, коли ви йдете з цього тривимірного світу, і куди ви йдете, є дуже індивідуальним, що всі повинні вирушити в одному напрямку. Єдине, що незмінно щодо цього, це те, що все є енергія та вібрація.

Є деякі люди, які можуть залишити своє тіло, і можуть отримати шанс трансформуватись, щоб стати частиною Зсуву Свідомості на планеті Земля. Для тих, хто покінчив із цим земним досвідом, ви можете залишити своє фізичне тіло та повернутися додому. А як дістатися додому? Це означає не йти до Світла? Не треба йти до Світла, просто скажи собі, що ти хочеш іти додому.

Мішель Воллінг пише, що вона хоче пройти Зсув Свідомості разом із Землею, перебуваючи у фізичному тілі, реактивуючи свою ДНК і омолоджуючи та вдосконалюючи своє фізичне тіло. Вона каже, що для цього потрібно продовжувати підвищувати свої вібрації, щоби залишатися на планеті.

Але якщо ви цього не зробите, не захочете зробити чи не зможете це теж нормально. Можливо, ви не планували це робити. Якщо вам потрібно залишити фізичне тіло, ваш план може полягати в тому, щоб зупинити енергетичний вампіризм і відновити свою енергію, щоб ви могли повернутися додому.

Пам'ятайте хто ви. Ви є аспектом Джерела. Навіть у Девіда Айка є книга під такою назвою. Декому з нас трубно згадати, хто ми, яка зоряна система є для нас рідною, але ми знаємо, що всі ми пов'язані, і на вищому рівні те, хто ми є, це є фракталом Джерела.

Кожна людина має можливість побачити правду, свої минулі життя та справжню історію планети. Щоб прийняти обґрунтоване рішення про те, що робити, коли Земля підніметься, куди ви підете, залежить від історії вашої Душі і вашого прогресу в тривимірному світі (тривимірній конструкції). Що ще важливіше, цей процес ґрунтується на вібрації. Не пропустіть, все тільки починається, і все починається із любові до себе.

Ви – Джерело. А хто б не любив Джерело? Любіть своє тіло і дякуйте йому за те, що воно дало вам засіб, за допомогою якого ви відчуєте Зсув Свідомості. Будьте обережні з тим, скільки енергії та емоцій ви вкладаєте у порядок денний архонтів, у тривимірну Матрицю тощо. Для вас важливо і приємно знати, який їхній порядок денний, проте не зациклюйтесь на ньому. Заземліться і перемкнуться зараз, і створіть майбутнє, яке ви хочете. Будьте свідком, а не жертвою.

Зараз більше, ніж будь-коли, докладіть зусиль, щоб зцілити себе і підвищити свої вібрації. Для тих, хто перебуває тут надовго, ми прийшли, щоб проникнути на планету зсередини і повернути планету в нове людське тіло Світла, і почати нову расу на Новій Землі. Ми маємо залишитися із Землею. Щоб зробити це, не обманюйтесь бажанням покинути планету. Якщо ви зараз хворієте (у вас є якась хвороба), ви можете зцілити себе, підвищивши свої вібрації. Оскільки все є енергією, вібрація (висока частота вібрацій) має бути вашим головним фокусом.

Зверніться до Джерела. Розпізнайте, що ваше тіло намагається сказати вам. Ви повинні просто зробити свій вибір і дотримуватися того шляху, який ви обрали для розвитку своєї Душі.

www.youtube.com

 Канал Житель TV

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше