Вільний
відеолекторій WiseCow створений для того, щоб люди по всій Україні могли навчатися безкоштовно.
facebook.com
На сайті 9 розділів: література, кіно, мистецтво, музика, журналістика, театр, історія, мода та соціум, а також розділ "Міста" — карта соціальних ініціатив України та афіша подій. У кожному з розділів планується по 10 курсів. Кожен курс у свою чергу вміщує 10 відео та 10 додаткових матеріалів.
Цей формат актуальний для жителів великих міст у яких є можливість відвідувати найрізноманітніші лекції, але немає часу. Та особливо відеолекторій знадобиться жителям маленьких міст і сіл, куди не так часто привозять крутих спікерів з масштабними лекціями. WiseCow прагне, щоб доступ до структурованих знань у всіх був однаковий.
Головна мета проекту: надати українцям можливість вчитися вдома безкоштовно.
bit.ua
На хвилі здорового патріотизму багато людей почали цікавитися культурним доробком України, та все ж залишається багато білих плям і чорних дір у знаннях пересічної людини. Тому наразі WiseCow зосереджений на зйомках "українських" курсів.
У кожному розділі два курси відведено українській історії літератури/кіно/театру. Перший "100 років за 100 хвилин" пунктирно оповідає століття. На кожне десятиліття — 10 хвилин. Другий курс більш змістовно розглядає найзначніші імена в українській історії.
Проте всі розділи створені таким чином, щоб хронологічно охопити все XX сторіччя та територію усіх континентів. Інші 8 курсів рівномірно ділять різні континенти. Це означає, що розділ "Література", наприклад, буде включати курси з американської, африканської, європейської, латиноамериканської літератури, нобелівських та букерівських лауреатів і курс поезії. Те ж стосується музики, театру, історії, кіно та мистецтва.
bit.ua
(
via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.