09 листопада 2020 року
Бенджамін Фулфорд
Огляд прихованої геополітики

Переворот на президентських виборах в США, що триває, виявляється гігантською пасткою для сімей, які володіють компаніями зі списку Fortuna 500, погоджуються численні джерела.

Джерела в Пентагоні повідомляють, що звинувачення в судових переслідуваннях «сонного Джо» (Джо Байдена - ВЗ) і його кримінальних друзів - це лише питання часу.

У той же час джерела в західному секретному товаристві повідомляють, що колишній розвідник морської піхоти США Роберт Девід Стілл розглядається на пост президента Сполучених Штатів Північної Америки, які незабаром будуть створені. Роберт Девід Стілл може призначити колишню жінку-конгресмена Синтію Маккінні своїм віце-президентом (вона була кандидатом в президенти США від Партії зелених на виборах 2008 року). Стів каже, що він і Маккінні готові взятися за цю роботу, проте спочатку Трамп повинен офіційно перемогти на виборах, щоб завершити розпочаті реформи. Особливо правильну реформу написав Роберт Девід Стілл.

У надісланому нам електронному листі він також додає, що Трамп збирається викрити фальсифікацію виборів і буде оголошений переможцем. Після чого кілька людей підуть з Конгресу США, щоб уникнути судового переслідування. Ось що кажуть про це джерела в Пентагоні: «Трамп переміг з великою перевагою, набравши 80% законних голосів, і може отримати 300 голосів вибірників, оскільки ЦРУ викриває програмне забезпечення Dominion, і дику фальсифікацію голосів Кабалою».

Багато справжніх ЗМІ також повідомили, що кампанія, яка продає обладнання та програмне забезпечення для голосування, і контролює більше третини цього ринку, користується послугами потужної лобістської фірми, в яку входить давній помічник спікера Ненсі Пелосі. Окрім того, ця кампанія має тісні зв'язки з фондом Клінтона…

Крістофер Норд, який працював спостерігачем в Пітсбурзі, повідомляє: «Дійсно, відбувається масова фальсифікація з виборцями. Я спостерігав за голосуванням і сам особисто бачив це. Я бачив, як чоловік підписав письмове свідчення, в якому говорилося, що він не відправляв бюлетень поштою, а хтось надіслав бюлетень від його імені». Норд також зазначає, що в його районі «сонний Джо» набирає на 50% більше голосів серед афро-американців, ніж Барак Обама в 2008 році, а в багатьох виборчих пунктах явка виборців перевищує 100%.

Нагадаємо вам, якщо ви цього ще не знаєте. Колишній високопоставлений ветеран і чиновник Держдепартаменту США, Стів Печеник пояснив, як була влаштована ця пастка для потенційної крадіжки голосів, поставивши секретну позначку на всіх справжніх бюлетенях. Печеник і інші говорять, що це призвело до масового викриття хазарській мережі в США. Джерела в Пентагоні додають, що Трамп також може звільнити директора ЦРУ Джину Хаспелл, і провести чистку розвідувального агентства, а також багатьох членів глибинного держави в інших частинах уряду ...

Ветеран Майк Харріс також подзвонив і повідомив, що отримав достовірну інформацію про китайських військових у Мексиці. Мексиканці пустили китайських військових в країну, тому що китайці пообіцяли повернути Мексиці її землі, втрачені в американо-мексиканської війни. Іншими словами, вони запропонували Мексиці Каліфорнію, Неваду, Нью-Мексико, Аризону і Техас.

Ми також отримали кілька повідомлень про китайських військових у Канаді. Ми зв'язалися з різними джерелами в Канаді, і поки не змогли підтвердити це. Прем'єр-міністр Джастін Трюдо, який є кандидатом з Маньчжурії, майже напевно усунув свого брата, щоб захопити владу в Канаді. Він також призупинив демократію в Канаді, використовуючи уявну пандемію коронавируса, як привід для введення воєнного стану та створення концентраційних таборів. Можна посперечатися, що Джастіну Трюдо запропонували китайці в Новій Англії, в Орегоні і в штаті Вашингтон.

Разом з канадським Трюдо прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн заявила минулого тижня, що якщо ви відмовитеся від тестування на коронавірус, вас затримають на невизначений термін, і вам ніколи не дозволять покинути табір.

Кастро також швидко привітав «сонного Джо» (Джо Байдена) разом з Борисом Джонсоном з Великої Британії та Емманюелем Макроном з Франції в його перемозі на президентських виборах. Три провідних політика, які зорієнтувалися на цій фальшивій перемозі вже виступили з привітаннями, хоча офіційного результату ще не було. «Сонний Джо» також дав ясно зрозуміти, що він почне закручувати гайки під прапором коронавируса, коли прийде до влади.

Джерела азіатського таємного товариства повідомляють, що Китаю, Японії, Корейському півострову і країнам ASEAN було обіцяно, що якщо вони допоможуть обратися Джо (Джо Байдену), вони можуть стати частиною Сполучених Штатів з боку Китаю. Таким чином, очевидно, що прихильники Рокфеллера намагалися продати себе Китаю, щоб утримати владу на Заході.

Зіткнувшись з цією ситуацією міністр оборони Великої Британії Нік Картер публічно попередив про небезпеку початку третьої світової війни, як повідомляє видання Sky News.

Я думаю, що ми живемо в той час, коли світ є дуже небезпечним і дуже загрозливим місцем, і динаміка глобальної конкуренції також є особливістю нашого життя. Я також думаю, що це реальна небезпека, з якою ми стикаємося в багатьох регіонах. Якщо в даний час військові конфлікти будуть тривати, їх ескалація може привести до глобальної війни. Джерела в МІ-6 поставилися до цього трохи флегматично і сказали: «Ми думаємо, що зараз поширюється багато всякого інформаційного сміття. У глобальному масштабі мир втратив будь-який сенс».

І після того, як прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху зрадив Трампа, швидко привітавши «сонного Джо», єврейська кримінальна діаспора продовжить свою поразку. Джерела також додають, що колишній головний рабин Великої Британії Джонатан Сакс усунутий. Джерело в азіатській розвідці каже, що Нетаньяху був складовою частиною комп'ютерної графіки, як і Джордж Буш-молодший, який зробив це, оскільки обидва оригінали також були усунені.

На додаток до джерел в Пентагоні, західні таємні товариства також ясно дають зрозуміти, що вони не дозволять продовжити фальсифікацію на президентських виборах в США. Джерела також вказують на те, що транснаціональні таємні ложі, які об'єднують чоловіків і жінок на вищих рівнях світової політики, фінансів і промислового сектора, обговорюють і приймають рішення по всіх світових питань, пов'язаних з владою, політикою, фінансами і промисловістю. Ці таємні спільноти прийняли рішення відсторонити хазарську групу від світової влади. З цим згодні також кілька інших джерел. Це означає, що Джастін Кастро, Борис Джонсон, Еммануель Макрон, Ангела Меркель і їх ляльководи Ротшильди довго не затримаються на цій планеті.

Замість цього існує консенсус на високому рівні як серед східних (азійських), так і серед західних таємних товариств щодо того, що нинішня система управління планетою потребує радикальної реформи. Багато західних урядів зараз публічно виступають за планування майбутнього, заснованого на азіатській моделі, як на кращу систему, ніж на чистий неприборканий капіталізм, який завдав стільки шкоди Заходу.

Папа Римський Франциск грає ключову роль в цьому процесі, проводячи чистку банку Ватикану, нинішнього де-факто Західного агентства з планування майбутнього. Наприклад, Ватикан направив гроші холдинговій компанії, яку очолює Лапо Елканном, один найбільш яскравих членів італійського клану Агнеллі. Агнеллі разом з Ротшильдами контролюють економіку, і вважаються контролерами Федеральної резервної системи (ФРС).

Як приклад своєї некомпетентності ці люди впродовж багатьох років проводили масову операцію шахрайства, відому під назвою NASA, що, за словами високопоставлених джерел Пентагону, означає «некосмічних агентство»... Масові шахрайства з боку хазарської групи, яка захопила владу Заходу, є причиною того, що Азія змогла просунутися вперед в економічному плані.

Чим довше Захід не наважується реформуватися, і позбутися від некомпетентного керівництва хазарською групою, тим сильніше стає Китай та інші азіатські країни. Останні економічні звіти з Китаю свідчать, що його економіка знову зростає швидкими темпами. Якщо жителі Заходу не хочуть перетворюватися в китайських рабів або слуг, вони повинні позбутися від своїх паразитів, які здійснили те, що в МІ-6 описують, як приховане захоплення держави. Ці люди своєю жадібністю розорили більшість жителів Заходу і тепер намагаються продати те, що залишилося, Китаю, щоб отримати захист від правосуддя.

Сподіваюся, пастка, розставлена ​​для всіх цих людей, досягне своєї мети, а якщо ні, нам потрібно братися за зброю. Якщо начальник Штабу Об'єднаного Комітету начальників штабів генерал Марк Міллі нічого не робить, значить він явно скомпрометований, і повинен бути усунутий від керівництва.

У свою чергу джерела в Пентагоні просили нас нагадати китайцям, що у них є зброя космічного базування, яке в разі необхідності може перетворити Китай в розплавлене скло. Іншими словами, військовий конфлікт не дозволить цю кризу на користь Китаю, але з часом все вирішиться ...

Процес розкриття фальсифікації виборів пішов...

17 листопада 2020 року Далласа Джонса, демократа з політичної стратегії штату Техас в рамках президентської кампанії в США від Джо Байдена, заарештували за фальсифікацію виборів. Дійову особу Демократичної партії Далласа Джонса офіційно звинуватили в сприянні проведенню незаконної операції зі збору бюлетенів в штаті Техас від імені кампанії Джо Байдена під час цих суперечливих президентських виборів. Про це повідомляє філософ Едуард Юрченко на своєму телеграм-каналі, посилаючись на англомовні джерела. Він нагадав, що Техас дає 38 виборщиків (більше лише Каліфорнія) і є суперважливим штатом. Під час цих виборів традиційно консервативний Техас було виграно Трампом, але він дав підозріло багато голосів за Байдена.

www.youtube.com

 Канал Секретные Материалы

PS

Найбільшої шкоди серед європейських держав хазарська мафія завдала Україні, грабуючи її людський і природний потенціал. Злочинній хазарській групі (кабалі, ілюмінатам, глибинній державі) не потрібна сильна демократична Україна. Їй потрібна колонія у вигляді сировинної бази і людських ресурсів в якості рабів. Саме через олігархів кабала грабувала і продовжує грабувати людські і природні ресурси України. У 2014-му році плани хазарської групи були зламані активною свідомою частиною українського народу (волонтери, добровольці, військові, політики, громадські діячі), яка змогла захистити державу від російської агресії.

В історії України з’явився політик, який в силу різних обставин став на боці українських національних інтересів, оскільки його бізнес-інтереси повністю співпали з інтересами держави. Ним виявився український олігарх Петро Порошенко, який за часи свого першого президентського терміну, в умовах війни, зміг вивести українську економіку з глибокої кризи після тотального пограбування московським ставлеником Януковичем і донецьким баронатом. Цей успіх української економіки під час війни став можливий лише за рахунок обмеження прибутків олігархів Ахметова, Пінчука, Фірташа, Льовочкіна, Коломойського, Медведчука, Бойко, Тимошенко, Новинського та інших.

Саме ця обставина  об’єднала олігархів на президентських виборах 2019 року, коли затурканий охлос обрав нового «слугу олігархів» – шоумена Зеленського. У 2019 році відбувся олігархічний переворот метою якого було збільшення прибутку олігархів. В цьому проявилася вся суть хазарської мафії, яка контролює державу Україна через олігархів.  

Після 2019 року Україна увійшла в глибоку економічну, соціальну і політичну кризу і вивести державу з цієї кризи може лише особиста відповідальність кожного за власний вибір, і в першу чергу це стосується політиків. Це вибір між рабством і процвітанням.

Сьогодні «зелена шантропа» при владі (слуги хазарської мафії) почали просувати новий план колонізації  України під назвою «реінтеграції Донбасу». Під цією красивою упаковкою слуги хазарської мафії упакували всі інструменти повного знищення України: капітуляцію перед путінською РФ, збереження монополії теплових електростанцій (читай: видобутку нерентабельного і екологічно небезпечного вугілля) і продовження дерибану бюджету на користь олігархів, які створили цю «нову схему». 

Матеріали по темі:

Чарлі Фрік про Q-команду і Trump-команду

https://uamodna.com/articles/15-zhovtnya-2020-roku-charli-frik-pro-q-komandu-i-trump-komandu/

Хто такий Q? Пояснення геніального Q-Плану. Частина 1

https://uamodna.com/articles/23-serpnya-2020-roku-hto-takyy-q-poyasnennya-genialjnogo-q-planu-chastyna-1/

Q і Команда Трампа перемогли Глибинну державу зсередини. Частина 2

https://uamodna.com/articles/20-serpnya-2020-roku-q-i-komanda-trampa-peremogly-glybynnu-derzhavu-zseredyny-chastyna-2/

Q і Команда Трампа перемагають Глибинну державу зсередини. Частина 3

https://uamodna.com/articles/27-serpnya-2020-roku-q-i-komanda-trampa-peremagayutj-glybynnu-derzhavu-zseredyny-chastyna-3/

14.11.2020. Володимир Щербина. На виборах 2020 в США демократи застосували масові фальсифікації і готуються розв’язати громадянську війну

 https://www.ar25.org/article/na-vyborah-2020-v-ssha-demokraty-zastosuvaly-masovi-falsyfikaciyi-i-gotuyutsya-rozvyazaty

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

3 найкращі способи позбутися болю у спині
Поєднання таких способів лікування запобігає проведенню оперативного методу, допомагає зменшити зайве застосування таблеток, надає тривалий вплив, що запобігає виникненню та рецидиву захворювання. 
Читати більше