27 серпня 2020 року
Q і Команда Трампа перемагають Глибинну державу зсередини
Частина 3

Більше капітуляцій

Прочитавши перші дві частини цієї трилогії, пробуджені люди можуть тепер зрозуміти, що сатанинські шахраї мимоволі потрапили в пастку, створену ними самими. Глибинна держава тисне, щоб тримати під контролем маріонеток в урядах, використовуючи тактику шантажу, погроз і примусу для здійснення злих дій, необхідних в їх схемах. Хоча Глибинна держава використовувала знання і інтелект в служінні божевілля, можна спостерігати, що їх дії завжди оберталися проти них самих. Коли знання та інтелект з'єднуються з мудрістю і правильно застосовуються в служінні любові і істині, негативні дії трансформуються в позитивні.

Цитата духовного вчителя Екхарт Толле з його книги «Сила Справжнього»: «Влада над іншими - це слабкість, замаскована під силу. Справжня Сила знаходиться всередині, і вона доступна вам».

Дійсно, Кабала/Глибинна держава слабка. Оскільки вони знають, що програють цю битву, вони роблять все можливе, щоб продовжувати атакувати нас, людей.

Але тактика Глибинної держави - шантаж, погрози і примус - більше не працює, тому що Q і команда Трампа діють на кілька кроків попереду Кабали. Рух Q-Anon набирає силу, і маріонетки тепер фактично працюють на Q і команду Трампа. План виконується з простою ефективністю і елегантністю.

Візит Трампа до В'єтнаму

У нашому звіті ми продовжимо розповідь про досягнення президента Трампа і його команди під час його президентства. Наступною зупинкою після Китаю під час поїздки Трампа в Азію в 2017 році став В'єтнам, де президент Трамп зустрівся з Нгуєн Пху Треном, який був генеральним секретарем Комуністичної партії В'єтнаму, а потім був обраний Національними Зборами в жовтні 2018 року після смерті колишнього президента Трен Джі Куанга. Трен - це третя особа, яка одночасно є главою як партії, так і держави. Після надання йому документації з інформацією про жорстоке поводження з дітьми та зраду, вони майже миттєво здалися і пообіцяли негайно припинити торгівлю людьми.

Візит Трампа в Давос (Швейцарія)

У січні 2018 року президент Трамп відправився в лігво лева на Всесвітній економічний форум в Давосі, Швейцарія, щоб зустрітися з видатними діячами багатьох транснаціональних корпорацій і Джорджем Соросом, який є найвищим видимим представником в ієрархічній лінії командування Глибинної держави. Присутні на зустрічі представляли деякі з найбільш злісних корпорацій в світі, і саме їх викликав президент Трамп.

Після свого пізнього прибуття в Давос, в перший же день Трамп вручив кожному свій конверт і наказав з'явитися наступного дня. Цей візит був найбільш вразливим для президента Трампа, оскільки вони могли його викрасти, тому що ці злочинці таємно діють як небезпечні маленькі гризуни, які загнані в кут.

Але наступного дня всі вони капітулювали. Трамп сказав їм, що відтепер вони працюють на його команду, звинувативши їх в мерзенних актах жорстокого поводження з дітьми. На зустрічі були присутні Джордж Сорос і керівники компаній Nestle, HSBC, Deutsche Bank, Shell, BP, і це лише деякі з них. Як приклад, згідно з поширеною інформацією, Джон Маккейн помер від раку мозку пізніше, в серпні 2018 року, але насправді був страчений військовим трибуналом. Після цього всі терористичні атаки ІДІЛ були припинені.

Візит Трампа до Індії

Наступним капітулював президент Індії Моді, разом з усіма індійськими лідерами, які були присутні під час зустрічі з Трампом в лютому 2018 року. Президент Індії Моді символізував капітуляцію Індії, з'явившись на прес-конференції поряд з Трампом зі схрещеними зап'ястями, даючи зрозуміти своїм послідовникам, що «мої руки зв'язані».

Візити Трампа країн Південної Америки

Наступною поїздкою на порядку денному був Саміт країн Америки, який відбувся в Перу, Південній Америці, у квітні 2018 року, щоб зустрітися з повним керівництвом мексиканського президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора, який відповідно до Конституції також є Верховним Головнокомандувачем мексиканськими Збройними Силами. Все керівництво капітулювало після вивчення представлених матеріалів.

У Бразилії президент Жаір Больсонаро був обраний в 2018 році і вступив на посаду 01 січня 2019 року. Після зустрічі Трампа Больсонаро все відбулося  так, як і в Індії, -  наступного дня, на прес-конференції, Больсонаро з’явився зі схрещеними зап'ястями, і пообіцяв заарештувати всіх причетних до торгівлі дітьми.

Наступна зупинка Трампа була в Аргентині, країні втікачів для багатьох діячів Кабали, таких як Гітлер, Меркель, Макрон тощо, щоб зустрітися з главою держави президентом Альберто Фернандесом, таким же корумпованим, як і всі його попередники, який був налаштований проти президента Трампа. Наступного дня, вивчивши документи, надані Трампом, Фернандес здався і капітулював. Трамп був настільки обурений діяннями Фернандеса, що покинув Аргентину без спільної прес-конференції.

Візити Трампа до Канади

На саміті G7 у червні 2018 року в канадському Торонто Трамп зустрівся з прем'єр-міністром Джастіном Трюдо, Ангелою Меркель і клоуном Еммануелем Макроном, з яким публічно зверталися як з дитиною. Вони капітулювали разом з Терезою Мей і Борисом Джонсоном. Колишня прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей заплакала, дізнавшись, що її підставили для вбивства, і що президент Трамп врятував їй життя. Через попередню капітуляцію ЄС, Brexit був завершений, і Борис Джонсон, який був активом Глибинної держави, був поставлений на місце Терези Мей. Зрештою Джонсон буде вилучений і замінений.

Візити Трампа до британської королеви

У Букінгемському палаці Трампа повинна була зустріти Британською Королева Єлизаветою ІІ, але виявилося, що це її клон. Те ж саме відбулося і з принцом Чарльзом, якого теж замінив дублер з Каміллою Паркер Боул. Дональд Трамп не звернув на них жодної уваги і замість цього звернувся до їх охоронців. Сесія завершилася можливістю сфотографуватися на прохання Трампа в знаменитому кріслі Вінстона Черчилля, продемонструвавши, хто справжній бос у Великобританії.

Зустріч Трампа з Путіним. Капітуляція Путіна

15 січня 2019 року президент США Дональд Трамп особисто зустрівся з Володимиром Путіним в Гельсінкі, столиці Фінляндії, яку Совєтській Росії так і не вдалося окупувати в ХХ столітті, і зробити 16 республікою СРСР. Зазнавши величезних втрат у совєтсько-фінській війні в 40-ві роки ХХ століття,  Совєтська Росія отримала повний контроль над Ладозьким озером і всією Карелією, усі ці землі після окупації стали «іконно рускіми», як і фінське місто Виборг.

Зустріч була кваліфікована обома як «гарний початок». Після двох годин переговорів за закритими дверима обидва лідери відправилися на робочий обід зі своїми старшими радниками. Виступаючи раніше, Володимир Путін заявив, що настав час обговорити «складні багатонаціональні питання». У нього був особистий привід радіти зустрічі з Трампом…

На спільній прес-конференції після закінчення переговорів Володимир Путін вручив Дональду Трампу футбольний м'яч, сказавши йому: «м'яч тепер на вашому боці, пане президенте», і «ми в одній команді, ми будемо працювати з вами!» Усередині кулі була захована карта пам'яті з цілком таємною інформацією - безумовно розумний і оригінальний жест, щоб надійно передати конфіденційну секретну інформацію.

Мало хто знав, що Путін обмінював цю інформацію за умови розблокування крадених грошей, які він зберігав у банку Ватикану. Його рахунки були заблоковані банком на вимогу американської фінансової розвідки ще за часів президента Барака Обами… Це був змушений крок, оскільки вже президент Трамп, а не папа Римський, контролював банк Ватикану…

Інформація до роздумів

Візит Путіна до Ватикану

05 липня 2019 року у Ватикані пройшла зустріч Папи Римського Франциска з митрополитами та іншими ієрархами УГКЦ. Під час цієї зустрічі глава католицької церкви засудив війну на Донбасі. Зокрема, Папа Римський повідомив, що Україна зараз переживає «важку та делікатну» ситуацію. «Вже понад п’ять років Україна поранена конфліктом, який багато хто називає «гібридним». Він складається з воєнних дій, де відповідальні особи маскуються», – заявив Франциск. Папа Римський назвав війну на Донбасі конфліктом, в якому найслабші та найменші платять найвищу ціну. «Це конфлікт, обтяжений пропагандистськими фальсифікаціями та різнорідними маніпуляціями, а також спробами втягнути релігійний аспект», – додав Франциск. У своєму виступі він закликав католицьку церкву в Україні до єдності і пильності.

Напередодні зустрічі з українськими ієрархами Папа Римський Франциск зустрівся з президентом Росії Путіним. Як і 4 роки тому, президент Росії запізнився на зустріч на годину, це був прояв зверхності новоявленого російського імператора. Як повідомили офіційні ЗМІ, під час переговорів обговорювалися проблеми Сирії, України та Венесуели. Крім того, Папа Римський підняв тему екології та «деяких питань, які є значимими для життя католицької церкви в Росії». Пізніше було повідомлено, що Франциск висловив «щире і неймовірне задоволення» від зустрічі з Путіним…

До останньої зустрічі у Ватикані Путін вже двічі особисто зустрічався Папою Франциском – у листопаді 2013-го і в червні 2015-го року. Всі ці закордонні поїздки одіозного московського правителя мали лише одну приховану мету, яку Путін завжди маскував під офіційні візити до Італії та Ватикану.

Справа полягала в тому, що ще за часів президентства в США Барака Обами американська фінансова розвідка під час розслідування справи про корупцію в УЄФА вийшла на рахунки Путіна в банку Ватикану, куди Путін почав виводити крадені гроші з різних незаконних операцій, зокрема наркоторгівлі, за порадою не менш корумпованого прем’єра Італії та медіамагната Сільвіо Берлусконі. На вимогу уряду США банк заблокував особисті рахунки Путіна, на яких зберігалося близько 250 млрд. доларів США.

Російський президент декілька разів намагався «вирішити питання» розблокування коштів через Папу Римського, але той відмовився впливати на цілком законні дії банку. Після повернення російської делегації в ПАРЄ, Путін зробив третю спробу розблокувати свої рахунки в банку Ватикану, щоб потім перевести їх до Гонконгу, куди останнім часом він почав перераховувати всі свої незаконно отримані гроші. Президент РФ також зустрівся і цього разу з прем’єром Берлусконі. Як повідомили офіційні російські ЗМІ, їхня зустріч була особистою. За словами італійського політика, Путін знайшов час, щоб зустрітися з ним «в кінці стомлюючого і щільного робочого дня». І це доводить їх «дружбу». Розмова двох корупціонерів йшла про заблоковані путінські рахунки…

Дональд Трамп особисто вручає ордери на арешти

На похоронах колишнього президента Джорджа Буша-старшого 06 грудня 2018 року, перший ряд насмішок панував в оточенні Буша-молодшого, Барака Обами, Білла Клінтона і Джиммі Картера та їхніх дружин. Все закінчилося, коли прибули президент Дональд Трамп і перша леді Мелані Трамп. Можливо, слід було очікувати деякого дискомфорту з Трампом, оскільки він навмисно запізнився, щоб перервати службу. Служба була використана Трампом для того, щоб вручити всім чотирьом колишнім президентам і Гілларі Клінтон конверти з документами, які були для них несподіванкою і вони не дуже зраділи отриманому.

Резюме

Та все це було досягнуто за три з половиною роки, що, без сумніву, є дивовижним досягненням в процесі осушення болота і знищення Глибинної держави / Кабали зсередини.

Щоб зрозуміти жахливість триваючих злочинів і шахрайства, яким піддавалися всі люди, важливо розуміти, що більшість злочинів відбувалося через корпоративні банки і державні корпорації, обманним шляхом які називали себе народу як легалізовані банківські установи і так звані «обрані уряди», які замість того, щоб служити суспільству, були просто підкуплені і найняті підрядниками Британської Корони в лондонському Сіті.

Це в повній мірі стосується і путінської Росії, якою останні два десятки років керує злочинне угрупування «Озеро».

Британська корона таємно править світом з території незалежної суверенної держави площею 677 акрів - 2,7 км2, відомої як Лондонський Сіті. Ця корона складається з комітету з 12 банків, очолюваного Банком Англії, контрольованим Ротшильдами. Всі транснаціональні корпорації належать іноземним «родовідним» сім'ям. Це приватні корпорації, в більшості своїй франчайзи приватного банку Лондона, розташованого в лондонському Сіті, який є приватною хазарською мафіозною національною державою зі своїми власними послами і поліцією. Лондонський Сіті не є частиною Великобританії. У XVIII столітті банківська сім'я Ротшильдів займалася таємними махінаціями, щоб незаконно добути величезні суми грошей, на які вони підкупили Великобританію.

Зараз за лаштунками тривають арешти високопоставлених політиків Глибинної держави, бюрократів, керівників корпорацій, банкірів і знаменитостей. Більшість з них заарештовані за злочини торгівлі людьми, а також за державну зраду.

Єзуїти - це справжня мафія в фінансах, секретних установах, таємні товариства, церкви, по суті, в усьому світі через їх контроль над Банком Ватикану, який недавно був зупинений Трампом. У той час як зараз йде повне руйнування «центральної банківської економіки» Глибинної держави. Єдине незворотне (остаточне) падіння цієї сатанинської чуми може бути досягнуто через руйнування всієї їх кримінальної економічної системи. В даний час це фактично досягнуто шляхом навмисного руйнування економіки, що зараз і спостерігається. І воно просувається з конфіскацією їх корпоративних структур і активів.

Ця операція є секретною, військовою, яка схожа на хірургічну операцію, що планувалася і готувалася близько 20 років. Як і в разі війни, перекриття ворожих ліній постачання зменшує їх здатність перекачувати те, що необхідно їм самим, що є найбільш ефективним способом назавжди перемогти Глибинну державу.

Є багато злих корпорацій з глибокими кишенями, щоб поповнити запаси злочинної діяльності Кабали, такі як Антифа, BLM і десятки інших найманих груп заколотників. Конфіскація їх грошей, майна та інших активів покладе край цим заворушенням. Багато з компаній зі списку Fortune 500 працювали за лаштунками як в руйнуванні США, так і в житті сотень тисяч невинних дітей по всьому світу. Крім того, ці дії фінансуються Джорджем Соросом, урядами та наркокартелями.

Чому так важливо прийти до 50%-го масового Пробудження.

Нам ще багато що належить розповісти, але важливо знати, що всім нам брешуть. Якщо пощастить, люди скоро всюди будуть ситі по горло COVID-ізоляцією і безглуздям масок для обличчя. Нехай правда буде відома; цифри смертності від коронавірусу є фейковими. Уряди брешуть людям. Лікарні більш ніж наполовину порожні! Від автомобільних аварій щорічно вмирає більше людей, ніж від COVID-19. Надзвичайно важливо розуміти, що всіма нами грають як зі скрипкою, щоб підготувати нас до обов'язкової вакцинації, відбракування або ув'язненню Нового Світового Порядку (старого).

Наприклад, почніть неупереджено задаватися питанням, чи може ця пандемія і проведені тести насправді бути розумним способом отримати секретний доступ до внутрішніх частин вашого тіла, особливо до вашого мозку. Носові тампони, які використовуються, досягають самої задньої частини вашого горла. Чи є якась медична причина, по якій мазки повинні бути такої довжини? Чи можуть ці КОВІД-тести бути використані для таємного зараження людей будь-яким збудником хвороби, що зробить вакцинацію необхідною?

Істерія коронавірусу почалася без будь-яких доказів. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), яка є філією Кабали, є постійним порушником, оскільки насправді немає ніяких підстав для обмеження наших громадянських прав. Це було доведено фактами в ході «кризи» коронавірусу.

Радикальні драконівські заходи, яких світ ніколи раніше не бачив, вводяться в дію без будь-яких консультацій. Перш за все, помітно, що ВООЗ є глобальним командним органом, який виключно тримає в своїх руках кермо влади «короною». Ця організація публічно відома своєю крайньою корупцією. Білл Гейтс, один з найбагатших людей світу, використовував ВООЗ в якості свого особистого інструменту просування для продажу своїх вакцин з метою отримання прибутку. Що це говорить про репутацію і авторитет цієї організації? Не менш тривожно і те, що ВООЗ відверто недооцінювала попередні пандемії, такі як пташиний і свинячий грип. Їх недбалі дії прокладають шлях до нових лих і криз. ВООЗ повинна нести відповідальність за ці дії.

Безглуздість цієї ситуації стає ще більш очевидною, коли ми дізнаємося, що провідні епідеміологи світу дискредитували серйозність пандемії, заявивши, що маски не працюють. Голландські чиновники громадської охорони здоров'я недавно пояснили, чому вони не рекомендують маски:

«З медичної точки зору немає ніяких доказів медичного ефекту носіння масок для обличчя, тому ми вирішили не вводити національні зобов'язання», - заявила міністр охорони здоров'я Тамара Ван Арк.

Подумайте про це - життя потенційно може стати дуже жахливим в найближчому майбутньому, оскільки більшість не пробуджених тягне пробуджене населення в заплановану в'язницю Нового Світового Порядку через пандемію, якої не існує. Це негативно вплине на все цінне в нашому житті; це означає кінець особистої свободи і поява нової грошової системи, розробленої для інтеграції з системою соціальних балів, такий, як та, яка зараз використовується в комуністичному Китаї.

Якщо маси і далі будуть піддаватися на цей прийом з пандемією, то всі ми разом з ними потрапимо в світову в'язницю. Іншими словами, не пробуджені маси потягнуть Пробуджену меншість в рабство разом з ними. Наша стратегія повинна бути ясною.

Ми, які прокинулися, повинні докласти усіх наших зусиль і фінансових ресурсів в тих місіях і діях чи акціях, які дають найкращі шанси донести істину до широких мас населення. Якщо ми цього не зробимо, все інше не має значення.

Нові розробки

На щастя, на стороні Q і Патріотів з'являються повідомлення про нові позитивні події. В даний час основні засоби масової інформації контролюються Білими Капелюхами, і в Гуантанамо-Бей будуть проходити суди, де всі обвинувачені не мають жодного юридичного захисту від своїх звинувачень через ретельне розслідування та подання документів, компакт-дисків, DVD-дисків тощо.

Члени Кабали знають, що це їхні останні дні. Колишні господарі рингу, такі як Сорос, Пелосі, губернатор Каліфорнії Браун, губернатор Нью-Йорка, змушені підкорятися, вони тримали свої наручники за спиною. Всі вони зустрінуть свій Судний день у 2021 році в ГІТМО (в’язниці Гвантанамо). Хвороби і злочинні справи цих людей скоро стануть відомі всьому світу.

Оскільки очевидно, що президент Трамп виграє своє переобрання в листопаді цього року з прапором, багато людей можуть запитати: що станеться після 2024 року? Хоча важко зробити точний прогноз, одне можна сказати напевно: Дональд Трамп, будучи фронтменом Q, піде від усього цього. Його важка, але найбільш почесне завдання виконано, і настане момент, коли у нього не буде бажання залишатися в Білому домі ще на один день. Увесь цей визвольний почин був зосереджений на повернення влади нам, народу. Тому вкрай важливо, щоб ми дбали про себе і робили все можливе, щоб допомагати іншим, коли це необхідно і можливо.

Досить імовірно, що з його переобранням президент Трамп стане останнім президентом USA Inc. (Корпорації США) і стане першим президентом Нової Республіки Америки. Ця тема буде більш детально розглянута в майбутньої статті «Останній дзвоник для Пробудження». По-перше, необхідно, щоб люди самі дізналися, хто вони насправді; змінивши свій спосіб мислення і відкривши істину, вони побачать і зрозуміють величину своєї власної сили і створять кращі світи. Вкрай важливо, щоб ми стали дивовижними особистостями, якими всі ми були створені, щоб стати відповідальними за себе і перестати залежати від інститутів або когось ще. Відтепер всі люди повинні взяти на себе відповідальність за своє життя і вирішувати самі за себе.

* * *

Дізнатися про походження, зростання і занепад Кабали / Глибинної держави в деталях ви можете довідатись у книгах Пітера «Велике Пробудження» (частини 1 і 2), де входи і виходи описані в хронологічному порядку, поряд з інтернет-посиланнями для подальшого дослідження. Це, безумовно, внесе позитивний внесок в необхідний процес Пробудження і зцілення, крізь який повинен пройти кожен.

Ми повинні зробити так, щоб всі майбутні покоління були поінформовані про те, що сталося з планетою Земля і її жителями за останні 430 000 років, щоб подібні злочинні злодіяння не повторилися з ними.

Тільки постійна громадянська пильність стане запорукою повернення цих злочинних викрадачів грошей і їх фінансове рабство. Книги про Велике Пробудження були написані спеціально для цієї профілактичної мети. Їх придбання і вивчення є одним з найпростіших способів досягнення цієї мети.

Важливо, щоб ми використовували отримані знання для забезпечення постійного благополуччя, щастя, здоров'я і радості для себе і майбутніх поколінь. Ці книги незамінні для читання і відмінно підходять для колекції будь-якого Патріота.

Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом «Final Wakeup call» за адресою: www.finalwakeupcall.info для покупки книг, а також для отримання безкоштовних просвітницьких статей та участі в дискусії.

Якщо ви знайшли інформацію в цій статті цікавою і корисною, будь ласка, поділіться нею зі своїми друзями і допоможіть їм Прокинутися.

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Абсолютный Ченнелинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com