23 серпня 2020 року
Хто такий Q? Пояснення геніального Q-Плану
Частина 1

Джерело: Дінарські Хроніки

* * *

У театрі є приказка: точно за сигналом.

Це означає, що персонаж вистави входить на сцену або виходить з неї в ідеальний час. Чи не занадто рано. Чи не занадто пізно. Точно по сигналу.

Але є Небесний нюанс, щоб «точно за сигналом». Це має більш високий сенс, ніж просто вчасно. Це означає - бути з Божественним часом.

Я думав про цю фразу впродовж декількох тижнів, поки працював над цією транскрипцією (цим текстом) Чарлі і Колін Фрік - «Пояснення Плану Q».

На їхню думку, людство повинно було бути підсмаженим. Коронавірус був переворотом Кабали. Вони придумали смертельний коктейль з отрут, почавши з хімічних слідів + вірус + вакцини + 5G + табори FEMA = мішки для трупів.

До цього часу, з президентом Гілларі Клінтон, Людство і Земля повинні були бути зникнути назавжди...

Але ... прямо на Q ... з'явився Божественний Планувальник з Небесним Планом..

Кім Клемент передбачив прихід Дональда Трампа як рятівника людства. Але тепер, перечитуючи його пророцтво від 22 лютого 2014 року, я бачу, що він також говорив про Q. Клемент сказав: «... Цей новий прибуде як мій Давид, якого я відклав для цього народу. Людина молитви. Людина добірних слів. Не та людина, яка багатослівна, у якої є багатослівність. Вони навіть скажуть, що ця людина говорить недостатньо ... вони будуть кричати: «Імпічмент, імпічмент», але цього не станеться. Бог каже: ті, які відкинуть його, будуть вражені тим, як він повалить велетня.

... План настільки блискучий, говорить Господь, що його міг дати тільки Я».

Q-План був активно запущений з дня обрання президента Трампа (приголомшливо, якщо дійсно підраховувалися справжні цифри). Президент взявся за справу.

14 грудня 2016 року, ще до того, як він переїхав до Білого дому, обраний президент Трамп зустрівся з Біллом Гейтсом в Башті Трампа. На цій зустрічі, за словами Чарлі Фріка, Біллу Гейтсу сказали, що він або піде в мішку для трупів за те, що був масовим вбивцею в Африці та Індії з його смертоносними вакцинами, або він буде працювати на президента Трампа і Q-Команду.

Гейтс капітулював перед Трампом і розкрив план Кабали, саме тому Альянс знав про коронавірус. Замість того, щоб бути кінцем людства, Q перехопив блокування, щоб виконати план знищення Кабали.

Прямому через Q ми були благословенні геніальним Планом, який розроблявся 50 років, за словами Чарлі і Колін, з моменту вбивства сенатора Роберта Ф. Кеннеді.

Я б припустив, що насіння для Плану Q були посіяні раніше, в день вбивства президента Джона Ф. Кеннеді 22 листопада 1963 року.

Я знав кількох чоловіків, які втратили батька, коли вони були маленькими хлопчиками, включаючи мого власного батька, і з мого досвіду, це втрата, яка рідко зцілюється. Вона залишає в серці діру, яку ніколи не заповнити. Я припускаю, що План Q був запущений, коли Джон втратив свого батька в ту жахливу страту, запланованої Дж. Бушем.

Коли хлопчик виріс і став чоловіком, він сказав:

«Я викрию вбивць мого батька. Неважливо, хто вони такі, навіть якщо доведеться скинути весь уряд», - Джон Ф. Кеннеді-молодший.

Я не думаю, що Кеннеді розумів, коли він зробив цю заяву, що йому доведеться скинути ВСЕ уряду в злий Глобальної імперії, у якій були мільйони поплічників.

Роберт Трамп, улюблений брат президента Трампа, помер 15 серпня 2020 року, але не раніше, ніж він написав у своєму Твіттері наступне:

Після розшифровки частин 1, 2 і 3 Q-Плану Чарлі і Колін, я дуже впевнений в наступному: Q прибув точно за сигналом зі своїм Генеральним Планом порятунку Людства і Землі. Але Чарлі і Колін прибули якраз вчасно, щоб стати головними тлумачами головного Q-Плану.

Нижче я додаю свою часткову транскрипцію підкасту №158 з Марком Девлін, Чарлі і Колін Фрік: це частина 1 книги Чарлі і Коллін «Пояснення Плану Q».

По-перше, я повинен вибачитися за те, що зробив величезну помилку в орфографії в колишніх транскрипціях.

Я пишу Кабала / ілюмінати / Глибинна держава як «венеціанці», оскільки вся інформація зберігається в Венеції, а штаб-квартира 13 родових сімей ілюмінатів розиіщувалася у Венеції.

Але завдяки читачеві IDC, Максвеллові, я був попереджений про свою помилку. Це насправді «фінікійці». Так що величезне спасибі Максвеллові за те, що він вказав на це.

Це відео було записано 17 травня 2020 року, і з тих пір багато чого сталося. Q-План просувався повним ходом, і за останні кілька місяців були чудові досягнення, тому я включив ці оновлення в транскрипцію.

Я повинен попередити вас: є розділи в цьому блозі, які настільки жахливі (видалено з перекладу) …

Я продовжував свої записи в ім'я істини і тому, що хотів зрозуміти, з чим зіткнулися президент і Q. На небесах недостатньо благословень, щоб обсипати їх ними ...

Деякі з моїх друзів категорично відмовляються вірити в те, що відбувалося з мільярдами наших дітей ... Я їх не звинувачую. Це була моя перша реакція. Невіра. Я закрив очі і похитав головою. Це не може бути правдою. Нізащо. Ні, ні, ні …

Але, на жаль, як сказав Саша Стоун в своєму описі: «на жаль, все це занадто реально».

У відео з Чарлі Уордом, Чарлі Фрік сказав: «Наша робота полягає в тому, щоб створити зустріч між цими людьми і Богом ... ми просто збираємося сприяти цій зустрічі ... гільйотина, пістолет в потилицю, петля ката ... все, що ми робимо, це полегшуємо зустріч між ними і Богом ... а Бог подбає про решту».

Потрібно погодитися з Чарлі Фріком. Все знаходиться в руках Божих, і я з полегшенням залишаю це там.

Я створю окремий блог, в якому будуть пояснені всі 3 частини моїх транскрипцій Q-Плану Марка Девліна, Чарлі і Колін Фрік. Мені незліченну кількість разів говорили, що багато людей вважають за краще читати статті за 10 хвилин, а не дивитися відео впродовж 1,5 або 2,5 годин.

Ці відео-пропозиції блискучі, інформативні, надзвичайно добре досліджені, і йдуть з благословення Q і Q-Команди. Вище цього вона не піднімається.

Я хотів би висловити особливу подяку Патрику, нашому дивовижному веб-майстру і адміністратора сайту Intel Dinar Chronicles.

Він бере ці масивні транскрипції з графікою, правильно розставляє їх і додає всі необхідні посилання і відео - я знаю, скільки багато часу це забирає.

Крім того, Патрик створив цей чудовий форум для тих з нас, хто тримає валюту з колективної мрією допомогти проявитися прекрасному Новому Світу. Дивовижний Світ після RV, GCR, NESARA / GESARA, де кожен може стати своїм вищим і найбільшим Я.

Світ світла, здоров'я, щастя і достатку для всіх. Світ, де чудова богиня Гайя і її чудові царства піклуються, плекають, люблять і шанують. Наповнений світлом 5D + Мир, де все блищить, божественно відновлено і чудово.

Нескінченно дякую тобі, Патрик. Ви - один з великих цифрових воїнів, які перебувають на службі Світла. Сяюча душа в ці важкі часи, коли ми переживаємо розпад злого старого і вітаємо народження Сяючого Нового.

Дякую Богові за вас, Q, президента Трампа, вірних генералів, хоробрих світових військових, АНБ, і всіх членів чудесного Земного Альянсу.

Дякую вам всім, і нехай благословить вас Господь на віки віків за порятунок Землі і Людства.

Як завжди з моїми постами, візьміть те, що можете використовувати, а решту залиште.

З безперестанними благословеннями,

Кет

Марк Девлін: чому я не правий, якщо скептично ставлюся до Q, і чому я повинен довіряти Q-Плану? ...

03:10 Чарлі Фрік: немає необхідності вибачатися за скептицизм ... 28 жовтня 2017 року було випущено перший реліз цієї фігури, відомої як Q ...

У Q є доступ до строго секретних документів, які ще навіть не були оприлюднені ... у нього є віртуальний доступ до того, що потрапляє президенту ... це підтверджується знову і знову ...

Часова позначка того, що публікує Q, а потім через кілька днів оприлюднює президент / Трамп, ідентична ... що ви завжди знайдете, так це те, що ключові слова, які використовує Q, Трамп використовує відразу ж ... навмисно вказуючи на прямий зв'язок з ними ...

Впродовж перших 30 хвилин після першого повідомлення Q ... Трамп опублікував свій твіт, що після розмови з генералом Келлі і різними главами уряду ... він вирішив, що повністю опублікує всі документи, що стосуються вбивства Кеннеді ... єдине, що буде збережено, - це інформація про людей, які все ще живі ... остання частина твітів була призначена для того, щоб покласти край усім теоріям змови ... Трамп сказав, що він збирається оприлюднити істину ... правду, яка міститься в цих документах ...

06:29 Чому це повинно бути зроблено впродовж перших 30 хвилин після першого повідомлення Q? Яке це має відношення до Q? Колін і я абсолютно впевнені, що Q - це Джон Ф. Кеннеді молодший ...

Коли хтось врешті-решт запитав його: «ви Кеннеді-молодший?» - Він написав у відповідь «ні», хоча його «ні» не було адресовано цій людині ... відповідь все одно буде «ні» ... тому що після того, як його батько убитий, він Джон Ф. Кеннеді (не молодший) ...

Він абсолютно дійсно є Q.

07: 21 це дуже розумна людина, який провів останні 20 років свого життя, втілюючи в життя План, який, ймовірно, має свої основи після вбивства Роберта Кеннеді в 1968 році ...

(Довга дискусія про історію родини Кеннеді)

34: 03 Чарлі: ось що ми стверджуємо ... що Кеннеді мали бути знищені за те, що вони зробили ... що було спробою викорінити цих лівопівкулевих хананеїв ... і це «кабала» ... це те, що люди називають «ілюмінатами» ... вони фінікійці ...

Каїн був вигнаний зі Святої Землі і він спустився з пагорба Святої Землі вниз в землю, звану Фінікією на берегах Середземного моря ... і це фінікійці ...

Фінікійці потім вирушили до Венеції, а потім в Рим, а потім в Амстердам, потім до Лондона, а потім до Вашингтона .... і це їх маленький центр управління, і вони володіють всім світом ... і все це змінюється ... (завдяки Q і Плану)

Це наше твердження ... Це дійсно почалося ... сім'я Кеннеді вжила заходів для свого захисту через Теда Кеннеді після того, як його невеликий літак впав (в 1964 році, всього через 7 місяців після вбивства Кеннеді), і вони (Кеннеді) сказали: «Боже мій, вони вб'ють нас усіх, якщо ми нічого не зробимо».

Отже, План (зі знищення Кабали) було розпочато саме тоді ...

Примітка Кет: Якщо те, що підтверджують Чарлі і Колін, вірно, що Кеннеді (молодший) - це Q, то я можу зрозуміти, чому він вибрав авіакатастрофу, щоб зникнути. В цьому є поетична симетрія Кеннеді.

Дядько Джона Кеннеді -  Джо, загинув в авіакатастрофі під час Другої світової війни. Його тітка Кік загинула в авіакатастрофі в 1948 році. Батьки його тітки Етель, Скейкли, загинули в авіакатастрофі в Оклахомі в 1955 році, а дядько Тедді мало не загинув в авіакатастрофі в 1964 році.

Джозеф П. Кеннеді-молодший помер у 1944 році. Лейтенант ВМС США, який загинув у бою під час Другої світової війни під час служби в якості пілота патрульного бомбардувальника наземного базування і посмертно нагороджений Військово-морським хрестом. Він загинув в літаку BQ-8, який він пілотував і який «випадково» вибухнув над Англією.

Кетлін Кавендіш, Маркіза Харінгтон (Kathleen «Kick» Kennedy), загинула в авіакатастрофі у Франції в 1948 році.

Едвард, Роберт і президент Джон Ф. Кеннеді

Президент Джон Фіцджеральд Кеннеді, убитий 22 листопада 1963 року

Сенатор Едвард Мур Кеннеді уникнув смерті в авіакатастрофі 19 червня 1964 року

Сенатор Роберт Френсіс Кеннеді, убитий 6 червня 1968 року

Чарлі: Зникнення Джона Кеннеді (молодшого) (в авіакатастрофі) 16 липня 1999 року - це тільки наступний крок в цьому першому 30-річному періоді цього плану (після вбивства РФК в 68-му році) ...

А потім в останні 20 років, а це рівно 20 років 16 липня 2020 года ... цей План в самому розпалі ... в повному дії ...

35: 30 і це було зроблено, хлопці, через військових ...

35: 38 І вам потрібно обміркувати це і просто зосередитися на здоровому глузді того, що я збираюся вам сказати ... деякі з вас просто закочують очі ... на те, як ми з Колін могли бути настільки наївними, що впали за цю маленьку Q-штуку ... що Дональд Трамп хороший хлопець ... о, Чарлі ...

Будь ласка, абсолютно точно знайте, що повинна бути група людей, які в жаху від того, що відбувається ...

36: 17 З цією метою, можливо, нам потрібно дати вам, з вашого дозволу, можливо, необхідно дати вам 5-хвилинну швидку інформацію про те, що, чорт візьми, відбувається ... про що ми говоримо ...

Тому що те, що роблять ці люди ... що роблять ці люди, це чисте зло, певною мірою, що ви не можете собі уявити ...

36: 36 і пам'ятайте, ті з вас, хто слухає в Великобританії ... ви - країна, яка ніколи не здійснювала арештів ... і ніколи не висувала ніяких звинувачень проти будь-якого члена парламенту у вашій країні, пов'язаних з торгівлею людьми або жорстоким поводженням з дітьми ... і ваша країна знаходиться в центрі цих злочинів ...

Ми всі повинні взяти на себе відповідальність за те, що відбувається ... тому що ми дозволили цьому статися ... цьому абсолютному пеклу ... через наші відволікання ... іпотеку, оплату автомобілів, сім'ю, проблеми, спортивні події ... все це ... і ми залишаємося всередині, тому що ми теж були там, абсолютно ...

37: 40 Марк, нічого, якщо я просто візьму 5 хвилин, щоб пояснити глибину порочності того, з чим ми маємо справу, і чому ці військові сім'ї зв'язалися з Q?

37: 51 Марк Девлін: це важлива частина історії ... вона, очевидно, болісна, прикра, руйнівна, і вона засмутить багатьох людей ... але ми повинні помістити всіх в її справжній контекст, і це важлива частина всієї картини, так що так, продовжуйте ...

Вибірково ...

... люди, якщо ви кілька сімей ... повірте мені, це крихітна група сімей ... (13 родоводів сімей) ... вони ненавидять вас, вони ненавидять усіх інших, вони ненавидять себе ... тому що вони лівопівкульні хананеї ... вони лівопівкульні, Его, солітер, який ненавидить все, включаючи себе ...

... Вони відповідальні ... і якщо ви відповідаєте за більш ніж 200 країн, це означає, що ви відповідаєте за кожен аспект важливості в цих країнах ...

... це ваші спортивні знаменитості, музичні зірки, телевізійні особистості, радіоведучі, це ваші рок-зірки, і в кожній країні є свої великі рок-зірки, в кожній країні є великі знаменитості, великі телевізійні зірки, великі кінозірки ...

... перше, що всі говорять, це «як це могло трапитися в усьому світі? Ця змова настільки величезна, що не може бути, щоб всі були замішані в ній. Або що вони можуть це приховати. Нізащо!» ... Але вони є ... і як вони це зробили?

* * *

Примітка Кет: Згідно Чарлі Уорду, першою країною, в яку увійшли військові Глобального Альянсу після блокування коронавирусу 09 березня 2020 року, була Італія. Вони знищили сім'ї 13-ти демонів, щоб їх поплічникам було нікуди бігти, ніде сховатися. Президент Трамп сказав, що спочатку він видалив «голову змія».

Після усунення родоводів сімей вони заарештували глав мафії, Папу Римського і 350 інших у Ватикані, а потім очистили Ватикан, це 650 літаків, навантажених готівкою, золотом і документами, і відправили все це в Форт-Нокс.

* * *

47: 51 Чарлі (продовження): Як вони управляють багатьма? Обіцяючи їм вічне життя ... багатство ... владу ... (славу) ... і, звичайно ж, вони друкують гроші ...

47: 58 Отже, ви можете заплатити Обамі 20 мільярдів доларів, щоб продати людство ... і бути гіршим ... і якщо у нас буде час, Марк, і ви хочете, я можу детально розповісти про те, наскільки жахливий Обама і чому, коли ви почуєте правду, ви захочете розірвати його на шматки ... буквально ...

48: 18 Отже ... вони повинні бути в змозі контролювати цих людей, і вони роблять це з фальшивими грошима, монопольними грошима ... ось чому вони повинні контролювати друкарські верстати ... ось чому вони вчинили так багато вбивств, щоб контролювати друкарські верстати, щоб контролювати всі гроші ...

* * *

01: 03:35 Вони говорили про те, що вони збираються покінчити з ФРС ... що Дональд Трамп збирається зробити себе главою казначейства ... а потім він збирається об'єднати ФРС з Казначейством ... що вже відбулося ... я сказав: «це неможливо».

Кет. Примітка

 NESARA / GESARA:

Ліквідує Федеральну Резервну Систему – готово.

Відновлення фінансової конфіденційності - це Квантова фінансова система - зроблено

Створює нову райдужну валюту Казначейства США, забезпечену золотом, сріблом, платиною і дорогоцінними металами - новий USN  (новий долар) - готово

Припиняє всі агресивні військові дії уряду США по всьому світу - зроблено

Президент Трамп - перший Президент за останні 30 років, який не ініціював війну, яка призвела наші війська додому і який організовує і підписує мирні договори по всьому світу.

Встановлює мир у всьому світі - зроблено

Дональд Трамп опублікував «Врятувати Ізраїль наостанок» 10 березня 2018 року. 13 серпня 2020 року президент Трамп домігся укладення мирного договору між Ізраїлем і Об'єднаними Арабськими Еміратами.

Як ви думаєте, Q, Трамп і Альянс отримали це? Чорт візьми, так. Q-План виконується з військовою точністю, він божественно незвичайний.

01:05: 58 Марк Девлін: як давно ці люди говорили вам, що це станеться?

01:04:02 Чарлі: це було приблизно 8-9 місяців назад ... а потім ми подивилися цілу серію речей, які вони зробили ... вони просто увійшли в величезні деталі, які були просто чудові ...

01:04:15 Марк Девлін: Отже, коли вони вперше зв'язалися з вами, ви, мабуть, теж були налаштовані скептично, вірно? (Розмовляє з Колін) ... подумав, що це звучить занадто добре, щоб бути правдою, ймовірно, так воно і є, поставтеся до цього з недовірою, і ми повіримо в це, коли побачимо ...

01:04:22 Чарлі: Так, саме так ... справа в тому, що грошова система неможлива, тому що саме так вони володіють нами ... вони ніколи не відмовляться від ФРС, тому що це монопольні гроші ... ось як вони правлять нами ... вони не можуть робити це щороку на своїй монеті ... неважливо, наскільки багатими вони прикидаються ... ви не можете цього зробити ... ви повинні мати монопольні гроші, щоб уникнути покарання за це ... так от що я сказав ...

Я дійсно хотів би в це повірити ... ми дійсно дуже хотіли б, тому що нам це потрібно ... але мені дуже шкода, я не можу в це повірити ...

01: 05:03 Чарлі продовження: А потім ми почали бачити, як відбуваються певні речі ... а потім ми подумали: Вау ... може бути ... а потім ми провели ще більше досліджень, і ще більше досліджень ... а потім ми почали дивитися на Q ... ми просто прочесали всі повідомлення Q ... і те, що вам дійсно потрібно, щоб стояти тут, це Q ... який, як ми говоримо, є Джоном Ф. Кеннеді-молодшим ... був або став генієм ...

01:05:31 і це людина, яка є єдиною душею Інь / Ян ... людина Вищого Розуму ... і фізичного тіла ... він знає фізичні істини ... він знає все про те, як вони керують нами за допомогою законів морського адміралтейства ...

01: 05:47 Колін: він вивчає свого ворога ...

01:05:55 Марк Девлін: я просто хочу задати вам це питання тут, якщо дозволите ... якби Кеннеді-молодший інсценував свою смерть в 1999 році і з тих пір працював з цією групою (Q), щоб в кінцевому підсумку скинути кабалу ... розумне питання було би: Чому це займає так багато часу? ... Чому пройшло більше 20 років, перш ніж вони почали діяти? Чому вони не почали діяти раніше?

1:06:33 Чарлі: це велике, велике питання ... то, що кожен повинен внутрішньо усвідомити, це те, що мова йде не про Сполучені Штати ... деякі люди потрапляють прямо в це, і Боже благослови Америку ... ми всі єдині ... ми всі пов'язані ... ми всі є часткою цього ...

Як ви також знаєте про Вищу Розум і красі, і правда для Q полягає в тому, що він продовжує говорити, ніхто не залишається позаду ... це не NESARA, не «національний» План ... це GESARA ... це Глобальна проблема ... глобальна проблема ... і вона повинна бути…

01:07:21 Тому що, якщо вони знищать Кабалу тільки в США, що буде робити кабала? Вони просто подвоюють тиск на Лондон ... вони подвоюють тиск на Трюдо в Канаді ... вони подвоюють тиск у Франції ...

01:07: 38 Ось де священний вираз на дзвоні ... прив'язаного до щогли парусника, який був на яхті Джона Ф. Кеннеді ... «Хані Фітц», етимологія якого - шишковидна залоза ... все це пов'язано разом ... це божественно, це добре, це прекрасно…

А дзвін, який представляє собою шишковидну залозу на щоглі вітрильного судна, має такий вислів:

«Куди ми йдемо за одним, ми йдемо всі ...»

Фріланс Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Абсолютный Ченнелинг

PS

Продовження Частини 1 тут:

20 серпня 2020 року. Q і Команда Трампа перемогли Глибинну державу зсередини. Частина 2

https://uamodna.com/articles/20-serpnya-2020-roku-q-i-komanda-trampa-peremogly-glybynnu-derzhavu-zseredyny-chastyna-2/

27 серпня 2020 року. Q і Команда Трампа перемагають Глибинну державу зсередини. Частина 3

https://uamodna.com/articles/27-serpnya-2020-roku-q-i-komanda-trampa-peremagayutj-glybynnu-derzhavu-zseredyny-chastyna-3/

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com