З'явився тизер українського фентезі "Бобот"

21 червня 2017
Андрій К.


У мережі з’явився тизер українського фантастично-пригодницького фільму "Бобот" режисера Максима Ксьонди, уривки якого вперше показали в столиці Естонії під час найбільшого кінофестивалю Північної Європи. Відео опубліковане в YouTube.

Стрічка розповідає про 12-річного Вадика – патологічного брехуна і фантазера, який постійно вигадує собі подвиги. Одного разу хлопчик опиняється в центрі протистояння двох позаземних сил. Ще одним з головних героїв фільму стає ходяча трансформаторна будка, подібна до людини, на ім’я Бобот. Він допомагає Вадику рятувати світ, однак є й інші трансформатори, які всі водночас відірвалися від мережі й почали поводитися, наче живі.
 
Перший презентаційний ролик знімали російською, бо його показували інвесторам з Грузії. Але фільм буде україномовний. Бюджет фільму, половину з якого надала грузинська кінокомпанія, склав 20 млн грн. Другу половину профінансувало Державне агентство України з питань кіно.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут