ЗВУКИ ПІВДНЯ

Плануючи відпочинок, багато кому на думку відразу спадають популярні світові курорти, проте ми забуваємо про більш доступну і не менш цікаву альтернативу. Наприклад, подорож на Південь України. Цього року Херсонщина приймає небувалу кількість туристів з усієї України та з-за кордону. Цей край славиться не тільки відпочинком на узбережжі моря (яких тут, до речі, цілих два), а й приваблює неймовірною красою дніпровських плавней, незвичними «горами», які ростуть униз, унікальними заповідними зонами, справжньою пустелею й місцями з багатим історичним минулим. Тут знайдеться відпочинок і для тих, кому до вподоби активні розваги, і для поціновувачів більш спокійного відпочинку на природі.

Відео "Звуки Півдня" було відзнято командою Центра туризму ХерсON на кошти добровільного збору "Гривня для Херсона", а також за підтримки Херсонського міського управління культури та відділу туризму. Мета відео - зробити Херсон впізнаваним в Україні, показати привабливість Херсонщини як туристичного краю.

За словами Олексія Білецького, одного із засновників агентства, це лише перше відео із серії "Звуки". В планах команди ХерсON – створення цілої серії промороликів, серед яких будуть "Звуки міста", "Звуки моря" тощо.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут