Звуки півдня. частина 2

Це другий ролик із серії "Звуки Півдня", знятий командою Центра Туризма Херсон за підтримки міського управління культури та туризму. 

У відео ви почуєте звуки міста, його пам'яток, туристичних локацій. Ви почуєте як звучить херсонський ранок, міська набережна, південні смаколики, розваги містян. 

Перша частина відео "Звуки Півдня" доступна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fC94FxC7e44

Серія роликів, метою якої є звернути увагу до відпочинку на Півдні України, створюється Центром туризму ХерсON за кошти добровільного збору #ГривнаДляХерсона. 


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут