В України велика історія, Україна має бути великою!

8 вересня 2020
Griandr Tarnovski

Відновити нашу історичну правду нам досі заважає ворог через своїх старих ідеологів, які незмінно очолюють історичну науку в Україні із совєтських часів та некомпетентність чиновників, які не розуміють значущості цього питання. Змінивши ставлення до свого минулого, усвідомивши його своїм: не московським, не варяжським, не гунським, не скіфським – своїм, ми зможемо повернути собі багато історичних імен. В тому числі імена, якими небезуспішно користується у своїй пропаганді ворог. Із іменами привернемо інтерес до своєї історії не тільки інвестора для відновлення історичної, культурної спадщини та розквіту з нею туристичного сектору економіки, кіно, мистецтва та літератури, також повернемо людей, природа яких, об’єднуватися навколо чогось потужного та великого.

В України велика історія, Україна має бути великою!


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Spovid Spovid 1 травня 2024
як можна закабалити богів? Тільки обманом, навіюваним з дитинства.
СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут