Живописець Олеся Рибченко - учасник симпозіуму в Дубно!

16 серпня 2016
Open World
Молодо, але – не зелено!

Так можна сказати про наймолодшу учасницю ювілейного живописно-графічно-скульптурного симпозіуму "Дубенський замок 10. Історія та постаті: переосмислення", який завершується у гостинному місті Дубно, що на Рівненщині.

За плечима цієї чарівної художниці з Києва, яка працює у реалістичній манері та дуже любить писати пейзажі, натюрморти і портрети - з десяток престижних конкурсів і виставок. І досить амбітні плани на найближчу перспективу, хоча роботи Олесі Рибченко вже давно поселилися у приватних колекціях шанувальників справжнього живопису в Україні, Китаї, Росії, Франції та США.

На запитання журналістів програми "Мистецька хвиля +": "Для чого саме вона приїхала на пленер у Дубно?", молода талановита мисткиня відповідає щиросердно: "За досвідом! А ще – за новими враженнями від побаченого на цій благословенній землі!" 

Подробиці також дивіться на каналі Ukrvideotravel.



Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут