Як зустрічали Путіна у Нью-Йорку

29 вересня 2015
UAPOST.US
27 вересня, українці Нью-Йорку та сусідніх штатів розпочали великий протест проти путінської агресії в Україні. Репортаж Валентини Глушак.

Цей протест був організований Українським Конгресовим Комітетом Америки (УККА).

Протягом двох днів, українці та їхні союзники будуть висловлювати свій протест проти Путіна та його війни в Україні. Вони хочуть, щоб керівники держав, які прибувають до Нью-Йорку на засідання Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй? стали на бік справедливості та засудили дії Путіна в Україні.

Україна вимагає від Путіна #FreeSavchenko та інших політичних в'язнів, які безневинно були посаджені за грати та в даний час знаходяться в російських в’язницях. Україна вимагає від Путіна, щоб він вивів свою армію з її території. Україна вимагає від Організації Об'єднаних Націй, щоб вона дотримувалася свого Статуту, зокрема, статті 6-ї, яка говорить: якщо "член Організації Об'єднаних Націй порушує принципи, що містяться в цьому Статуті, він може бути виключений з Організації". Росія порушила Статуту ООН незліченну кількість разів, але вона до цього часу залишається постійним членом Ради Безпеки ООН. Такі дії ООН є неприпустимі, тому що завдання ООН - підтримувати мир у світі.

Українці будуть стояти під стінами Організації Об'єднаних Націй за правду, мир та цілісність своєї держави. Нехай світ побачить та почує Україну! 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут