Як зустрічали Путіна у Нью-Йорку

29 вересня 2015
UAPOST.US
27 вересня, українці Нью-Йорку та сусідніх штатів розпочали великий протест проти путінської агресії в Україні. Репортаж Валентини Глушак.

Цей протест був організований Українським Конгресовим Комітетом Америки (УККА).

Протягом двох днів, українці та їхні союзники будуть висловлювати свій протест проти Путіна та його війни в Україні. Вони хочуть, щоб керівники держав, які прибувають до Нью-Йорку на засідання Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй? стали на бік справедливості та засудили дії Путіна в Україні.

Україна вимагає від Путіна #FreeSavchenko та інших політичних в'язнів, які безневинно були посаджені за грати та в даний час знаходяться в російських в’язницях. Україна вимагає від Путіна, щоб він вивів свою армію з її території. Україна вимагає від Організації Об'єднаних Націй, щоб вона дотримувалася свого Статуту, зокрема, статті 6-ї, яка говорить: якщо "член Організації Об'єднаних Націй порушує принципи, що містяться в цьому Статуті, він може бути виключений з Організації". Росія порушила Статуту ООН незліченну кількість разів, але вона до цього часу залишається постійним членом Ради Безпеки ООН. Такі дії ООН є неприпустимі, тому що завдання ООН - підтримувати мир у світі.

Українці будуть стояти під стінами Організації Об'єднаних Націй за правду, мир та цілісність своєї держави. Нехай світ побачить та почує Україну! 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут