Як черепаха Наталка до школи збиралася



"Бажаєте зробити дитині сюрприз? Подивіться разом першу серію мультфільму "Як черепаха Наталка до школи збиралася".

Мультфільм створений за мотивами однойменної казки; музику до нього написала композитор Валентина Фалькова. Черепаха Наталка "говорить" голосом молодої авторки Наталії Дев'ятко. Монтаж здійснено Дар'єю Корольовою (м. Київ).

Творчий колектив вихованців Криворізького багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру "Надія" під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва і трудового навчання Людмили Шевченко робив малюнки до першої серії впродовж чотирьох місяців.

Чим може бути корисним цей мультик? А тим, що казки у невимушеній формі кумедних пригод черепашки допомагають дітям адаптуватися у колі однолітків, надають психологічну допомогу батькам у підготовці дітей до школи, вчать маленьку людину доброті, чуйності, порядності.

Тож запрошуємо усіх бажаючих до перегляду.

Усього вам найкращого, радості, сонця та доброго настрою!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут