"Я піду в далекі гори" співають у Національній опереті України


Є пісні, які переживуть тисячоліття. Адже писали їх не для наповнення репертуару молодих сексуально-обдарованих "співачок", а для того, щоб у всіх світах знали: Україна має справжні таланти!

Одна з таких пісень - "Я піду в далекі гори" геніального Володимира Івасюка, яка стала оним із найвідоміших його творів.

Володимир Івасюк написав "Я піду в далекі гори" у 1968 році. Майже півстоліття минуло відтоді, а пісня ця живе нині і житиме завжди. І ось що цікаво: виконують її не лише на естрадних майданчиках, не лише в родинному колі, а й ... у Національній опереті України. І виконують так - це я про сестер Галину та Лесю Тельнюк - що на очах глядачів бринять правдиві сльози радості та смутку.

26 січня у Національній опереті України відбувся спільний проект вокального дуету "Тельнюк: сестри" і Київського національного академічного театру оперети. Програма концерту "ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко" складалася із 13 композицій, присвячених Кобзарю. І - як несподіваний бонус - наприкінці свого виступу Галя і Леся заспівали безсмертний твір Володимира Івасюка... 

Як зреагувала на цей музичний шедевр публіка - дивіться у програмі "МИСТЕЦЬКА ХВИЛЯ +" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут