Working meetings in Sandomierz, Poland / Робочі зустрічі в Сандомирі, Польща

8 жовтня 2019
Open World

Можливості організацій екскурсійних програм, культурно-мистецьких заходів, послуг в сфері медичного туризму і багато інших пропозиції обговорювалися в ході зустрічей з представниками Свєнтокшиського регіону, адміністрацією чарівного міста Сандомир.
   Учасники прес-конференції поділилися своїми враженнями про що проходить інформаційному турі, розповіли про свої плани подальшої співпраці, подякували організаторам, координаторів в Польщі і Україні за сприяння в організації такого насиченого заходу, за можливість побачити, дізнатися про історично значущих місцях Свєнтокшиського воєводства таких як Сандомир, Буско-Здруй, Солець-Здруй, Кржеміонкі, Балтув.
І про це наш сюжет.
А попереду ділові зустрічі в місті Кельце, знайомство з пам'ятками цього регіону.

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут