Вийшов тізер короткометражки "Намір" за романом Любка Дереша

14 квітня 2017
Annie

Оприлюднено тізер до короткометражного дебютного фільму Анни Смолій "Намір", створеного за мотивами однойменного роману Любка Дереша. Про це УНН повідомили у прес-службі Держкіно.

Як зазначили у прес-службі, у фільмі "Намір" розповідається історія про молодого хлопця Петра з феноменальною пам’яттю, який досліджує межі часу і простору та можливості людського мозку. Петро зустрічає Гоцу, українську художницю-абстракціоністку, яка на кілька місяців приїхала до Львова з Канади. Хлопець намагається поділитися з Гоцою своїми знаннями, змінити її погляд на деякі речі, дівчина водночас намагається змінити його.

"Кінопроект психологічної драми "Намір" став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши 100% державне фінансування розміром 950 тис. грн. Виробництво фільму здійснила компанія "ВАВІЛОН". Зйомки проходили у потаємних провулках, двориках та приватних барах Львова", – розповіли у прес-службі.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут