Виставка українських дитячих малюнків в ООН (Нью-Йорк)

26 листопада 2015
UAPOST.US
"Віра. Надія. Любов." - це культурний проект організований благодійним фондом Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього"

Мета проекту - підтримка дитячих талантів в Україні, зокрема у сфері образотворчого мистецтва. Цей проект був заснований у 2013 році у Києві.

Участь у конкурсі взяли понад 700 юних художників віком від 6 до 17 років. Журі, до складу якого увійшли Євген Карась, Іван Малкович, Слава Фролова, Наталія Ніколайчук, Олексій Роготченко та Владислава Гречкомій, визначили 17 переможців.

У попередні роки картини переможців демонструвались в Брюсселі, Криниці-Здруй (Польща) та Парижі.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут