Виставка "Українські візерунки" Світлани Аношкіної у Центрі фольклору та етнографії КНУ


Мистецтво належить ... студентам! Студентам - як частині нашого народу. І це - доконаний факт! Враховуючи його, талановитий київський художник Світлана Аношкіна вирішила максимально наблизити свій живопис до молодого покоління. І організувала свою чергову персональну виставку не у якійсь елітній столичній галереї, а в Центрі фольклору та етнографії кафедри фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

27 лютого 2017 року тут відкрилася її персональна виставка "Українські візерунки", на яку авторка цих прекрасних полотен разом із студентами КДУ ім. Тараса Шевченка запросила своїх колег-художників, мистецтвознавців і журналістів.

Цікава деталь: кілька місяців тому виставка із цією ж назвою була представлена у київській галереї "МИТЕЦЬ". Вона мала велечезний успіх. Але далеко не всі охочі змогли ознайомитися з творчим доробком відомої мисткині. І тоді Світлана вирішила: спробую зробити так, аби якомога більше наших юнаків і дівчат доторкнулися до "Українських візерунків".

Сказано - зроблено! І ось у приміщенні Центру фольклору та етнографії КДУ забралися майбутні філологи, фольклористи, журналісти та їхні викладачі, аби помилуватися чудовими картинами мисткині, яку (за підсумками минулого року) колеги-художники і мистетствознавці визнали найкращим живописцем Києва. Що було далі - ви дізнаєтеся, подвивившись програму "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel, на який ми закликаємо вас активно підписуватися. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут