Виставка "Славсько-2016" у галереї "Майстерня"

17 листопада 2016
Сергій Комісаров

Учасники першого Міжнародного живописного симпозіуму "Славсько-2016" зібралися у київській галереї "Майстерня" (вул. Артема (Січових стрільців) 1-5, Центральний будинок художника), аби підбити підсумки свого двотижневого перебування у Карпатах. І відкрили виставку своїх робіт, які вони намалювали під час поїздки у цей благословенний край.

Творчий доробок митців із Києва, Дніпра, Харкова, Львова та Івано-Франківська приємно дивує: якість робіт, представлених на виставці, - просто супер! Куратор сипозіуму, журналіст і художник Наталія Сухоліт, художники Володимир Вештак, Ірина Остроменська-Вештак, Олександр Храпачов, Тетяна Красна, Ганна Примакова, Віталій Призант, Вячеслав Снісаренко, Анастасія Снісаренко, Олеся Рибченко, Орест Манюк, Богдан Кузів і Тетяна Коваленко щиро подякували організаторів симпозіуму у Славсько, господарів арт-резиденції "Карпатський рай" Тетяну і Ярослава Ціко за прекрасні умови під час перебування митців у Карпатах.

В свою чергу, господарі "Карпатського раю" запевнили своїх друзів і колег: Міжнародний живописний симпозіум "Славсько-2016" отримає логічне продовження наступного року. Адже на досягнутому не варто зупинятися і треба рухатися вперед - до подолання нових творчих висот!

Репортаж про відкриття виставки у столичній галереї "Майстерня" ви зможете подивитися у програмі "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у YuoTube, на який ми просимо вас активно підписуватися. Адже ми, друзі, працюємо для вас!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут