Виставка "Натюрморт. Вдихай момент" в Арт-галереї Мануфактура

Експозиція наповнена аристократичними натюрмортами, виконаними в авторській техніці. Серед них можна знайти всіма улюблені норовливі троянди і ніжні півонії, життєрадісні соняшники і по-осінньому яскраві гарбузи. Важливо відзначити, що перебуваючи в галереї, виникає відчуття дому, важливості сімейних зв'язків, спогади про найбільш чуттєві і приємні моменти. 

Для молодої художниці виставка "Натюрморт. Вдихай момент" - це новий етап творчості, який дозволяє, затамувавши подих, закарбувати у себе в пам'яті навколишній світ, щоб зробити наступний сміливий крок у житті.

В рамках виставки галерея представляє скульптури знакових всесвітньо відомих українських скульпторів Анни Волошко, Дмитра Іва, Олександра Смірнова.

Виставка триватиме до 16 серпня 2015
Адреса: Київська область, с. Ходосіївка, Обухівське шосе, 2
Час роботи: щодня з 11.00 до 21.00
Інформація за тел: (044) 200-9747
E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com
             www.manufactura-art.com.ua
 


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут