Виставка "Килим. Сучасні українські митці"


6 грудня в  Музеї історії Києва відбулося відкриття масштабного загальнонаціонального мистецького проекту "Килим. Сучасні українські митці". 20 художників із різних регіонів нашої держави створили свої "килими". Кожен із авторів показав власне бачення традиційного мистецтва.

Ідея проекту - поєднати традиційне і сучасне мистецтво. Співкуратори проекту "Килим" -  Ігор Абрамович і Олександр Соловйов.

У Музеї історії Києва експозиція "Килим" триватиме до 15 січня 2017 року. Подробиці про цю непересічну подію у царині культури дивіться на каналі Ukrvіdeotravel. Лише не забувайте про наше прохання - підписуйтеся на Ukrvіdeotravel у YOUTUBE! Адже ми, друзі, працюємо для вас!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут