Виставка "Килим. Сучасні українські митці"


6 грудня в  Музеї історії Києва відбулося відкриття масштабного загальнонаціонального мистецького проекту "Килим. Сучасні українські митці". 20 художників із різних регіонів нашої держави створили свої "килими". Кожен із авторів показав власне бачення традиційного мистецтва.

Ідея проекту - поєднати традиційне і сучасне мистецтво. Співкуратори проекту "Килим" -  Ігор Абрамович і Олександр Соловйов.

У Музеї історії Києва експозиція "Килим" триватиме до 15 січня 2017 року. Подробиці про цю непересічну подію у царині культури дивіться на каналі Ukrvіdeotravel. Лише не забувайте про наше прохання - підписуйтеся на Ukrvіdeotravel у YOUTUBE! Адже ми, друзі, працюємо для вас!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сни, що снилися кожному, які не варто ігнорувати: їхнє значення
Таємниці сновидінь і їхні значення приваблювали людей століттями. Щоб проаналізувати свої сни, потрібно спочатку звернути увагу на те, як ми поводимося в повсякденному житті. Що саме означають наші сни і як їх можна проаналізувати. Додивіться до кінця і ви все дізнаєтесь!
Дивитись тут