Виставка "Грані" у "Київському будинку природи"

6 травня 2016
Open World
Дивовижний виставковий зал в самому центрі Києва, на вул. Рогнідинській, 3 відкрив я 5-го травня завдяки мистецтвознавцю-експерту Наталії Бондаренко. Йдеться про "Київський будинок природи", знайомий жителям столиці та її гостям своєю великою колекцією риб і рептилій. Але, виявляється, проводять тут і прекрасні художні виставки.

Ось і сьогодні мені пощастило познайомитися на такій виставці (а називається вона " Грані") з двома самобутніми київськими творцями. Олена Ісаченко за професією біолог. І, в той же час, дуже цікавий художник, який з кожним роком набирає нову творчу висоту. Колега Олени по виставці - Володимир Мотуз - за професією архітектор. Він - справжній професіонал своєї справи, та й графік відмінний. Грані своїх талантів Олена і Володимир об'єднали на одному виставковому майданчику.

І, як на мене, дуже добре у них це вийшло. Та й на думку мистецтвознавців, ця виставка вдалася на славу. А все тому, що вона виходить за рамки традиційного порядку побудови концепції виставок живопису. Хочете дізнатися, в чому секрет успіху? Тоді - від імені організаторів - ласкаво просимо в " Київський будинок природи"!

Відвідавши цю експозицію, Ви обов'язково повернетеся додому в піднесеному настрої!

А подробиці про відкриття виставки Володимира Мотуза і Олени Ісаченко "Грані" дивіться в програмі "Мистецька хвиля +" на каналі Ukrvideotravel в Yuotube.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут