Виставка автора логотипу Playboy

10 червня 2015
UAPOST.US
5 червня в Українському Інституті Сучасного Мистецтва в Чикаго відбулося відкриття виставки художника Арт Пола "Hard Heads, Sweet Knees, Forked Tongues".

Арт Пол (Arthur Paul) - митець з Чикаго, котрий прославився своєю багаторічною працею з журналом Playboy. Він автор знаменитого логотипу - "голова кролика". 

Арт Пол розпочав роботу в журналі у 1953 році, розробивши дизайн першого номера. Близько трьох десятиліть він був дизайнером журналу Playboy. Після виходу на пенсію у 1982 році зосередився на малюнку та живописі. 

Виставка "Hard Heads, Sweet Knees, Forked Tongues" відображає кар’єру художника в період після роботи в журналі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут