Виставка автора логотипу Playboy

10 червня 2015
UAPOST.US
5 червня в Українському Інституті Сучасного Мистецтва в Чикаго відбулося відкриття виставки художника Арт Пола "Hard Heads, Sweet Knees, Forked Tongues".

Арт Пол (Arthur Paul) - митець з Чикаго, котрий прославився своєю багаторічною працею з журналом Playboy. Він автор знаменитого логотипу - "голова кролика". 

Арт Пол розпочав роботу в журналі у 1953 році, розробивши дизайн першого номера. Близько трьох десятиліть він був дизайнером журналу Playboy. Після виходу на пенсію у 1982 році зосередився на малюнку та живописі. 

Виставка "Hard Heads, Sweet Knees, Forked Tongues" відображає кар’єру художника в період після роботи в журналі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут