Виконавиця хіта "Танці на воді" E.K.A здивувала новим форматом відео,під назвою INSTA CLIP. 

16 грудня 2018
Юлия Бойко

Днями, відома українська співачка ЕКА презентувала танцювальну пісню “Новорічна”, з незвичайним відеокліпом, під назвою “Insta video”. Впевнена, що ніхто відразу не зрозумів, що за загадкова назва Insta!Але після перегляду, стає зрозуміло, що відео зроблене в популярному додатку – Instagram stories.

“Ідея була моя і відео зробила сама”,- зазначила співачка.

“Instagram – це мій улюблений додаток, тому я вирішила зробити відео зі сторіс, вийшло прикольно і смішно. До мене, ще такого ніхто не робив, я була перша! Тому назву “insta video” теж придумала сама” – додала ЕКА.    


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут