Встановлення ampps

15 березня 2020
MORENKO OLEKSII

AMPPS можна використовувати для роботи з сайтами на локальному комп'ютері. Інтерфейс програмного забезпечення дає можливість контролювати стан сервера і виробляти конфігурацію. Невеликий вибір версій PHP може виявитися перевагою в умовах розробки нових сайтів. А ось для підтримки проектів, які вже працюють, доступних версій може виявитися мало. Англійська мова форуму підтримки може виявитися складним перешкодою на шляху до вирішення питань. При роботі з AMPPS виникає відчуття, що інструмент є частиною великої системи. AMPPS - одне з рішень, яке допоможе вам розгорнути на своєму локальному комп'ютері повноцінний веб-сервер. Хочете перевірити, як працює новий скрипт? Потрібно протестувати сумісність плагінів для вашої CMS? Чи вивчаєте нову систему для свого веб проекту? AMPPS допоможе вирішити всі перераховані завдання і багато інших швидко, просто і конфіденційно.


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут