Вражаюче відео українського Полісся з висоти від проекту UKRAЇNER

23 червня 2017
Annie


У мережі з’явилось вражаюче відео про неймовірну красу українського Полісся. 

Відеороботу команда Ukraїner опублікувала на своєму каналі в YouTube.

На відео кадри з подорожі Поліссям, яка розпочалася 6 квітня і закінчилася через три тижні.

"Ми подорожували Поліссям три тижні. До цієї поїздки ми не могли навіть уявити, наскільки це колоритний, самобутній і мальовничий регіон" – написали автори в описі до відео.

Відзначимо, що проект Ukraїner створений 1 лютого 2016 року. Це своєрідний український аналог National Geographic, пише inform-ua.info.
 
Команда Ukraїner планує зняти відео з висоти пташиного польоту всіх чотирнадцяти регіонів нашої держави. Розробники хочуть зібрати найцікавіші кадри з різних куточків України.

У своїх відео Ukraїner хочуть показати український побут, традиції і звичаї всіх регіонів України і в черговий раз помилуватися красою української землі. Після закінчення експедиції команда створить сучасні путівники по Україні декількома мовами.

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сіверський вал — невідома ділянка Змієвих валів
Всі знають про Змієві вали Київщини, Переяславщини, Харківщини, а хто чув про вали на Чернігівщині? Це дослідження починається з позначки на карті і відкриває невідому сторінку минулого Сіверщини.
Дивитись тут