Віталій Кличко у Чикаго

7 червня 2016
UAPOST.US
Першими приємними враженнями для мера стали відвідини Ukrainian National Museum та Ukrainian Institute of Modern Art, під час яких Віталій Кличко запропонував організувати їхні експозиції в музеях столиці.

Також відбулася зустріч з українською громадою в Ukrainian Cultural Center - Chicago, в ході якої він розповів громаді про здобутки та виклики, з якими зіткнувся за останні два роки. 

Віталій Кличко також взяв участь у засіданні круглого столу мерів провідних міст світу The Chicago Forum on Global Cities.

Крім того, під час двосторонньої зустрічі В.Кличка з мером міста Чикаго Рамом Емануелем, було поновлено Спільну заяву про партнерство міст Києва та ‪Чикаго‬, а також погоджено співпрацю щодо запозичення досвіду Чикаго в розбудові інфраструктури міста.

UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут