Віталій Кличко у Чикаго

7 червня 2016
UAPOST.US
Першими приємними враженнями для мера стали відвідини Ukrainian National Museum та Ukrainian Institute of Modern Art, під час яких Віталій Кличко запропонував організувати їхні експозиції в музеях столиці.

Також відбулася зустріч з українською громадою в Ukrainian Cultural Center - Chicago, в ході якої він розповів громаді про здобутки та виклики, з якими зіткнувся за останні два роки. 

Віталій Кличко також взяв участь у засіданні круглого столу мерів провідних міст світу The Chicago Forum on Global Cities.

Крім того, під час двосторонньої зустрічі В.Кличка з мером міста Чикаго Рамом Емануелем, було поновлено Спільну заяву про партнерство міст Києва та ‪Чикаго‬, а також погоджено співпрацю щодо запозичення досвіду Чикаго в розбудові інфраструктури міста.

UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут