Cвятковий подарунок від дніпровських музикантів

5 січня 2017
LettersN


Різдвяний вечір!

Ми не відкриємо Америку і не зробимо помилки, якщо скажемо, що у кожного цей вечір асоціюється з певною візуальною композицією. ;)

Хатинка, вкрита пухнастим снігом, у віконцях якої горить світло, а з димаря повільно йде теплий димок, біла стежка до порогу зі слідами лісових істот, яскрава ялинка, сніговичок під вечірніми зорями, місяць та сніжинки, сніжинки, сніжинки…

І все це, на перший погляд, таке морозне, але таке тепле за настроєм!

Тож ми трохи подумали та вирішили: а чому б нам не намалювати таку приємну різдвяну картину під нашу новорічну колискову пісню. Тим більше, що пісня - дійсно казкова! Сказано - зроблено!

Уявляєте, художниця, коли ми дали послухати їй пісню і почали розповідати про ідею різдвяного кліпу, навіть не дала нам змоги розказати всі наші думки, зразу ж відповівши: ага, тут все зрозуміло і ясно, малюнок в мене прямо перед очами! От так чарівництво! - подумали ми у відповідь, - вечірня казка у всіх однакова по духу!

Тому Віка, яка знялась у головній ролі кліпу, намалювала саме те і саме так, як ми собі уявляли - новорічну казку. І, якщо ви додивитеся кліп до кінця, то теж побачите, що… хоча ні, дивіться самі! ;)

Тож мерщій дивитися і отримувати задоволення від прекрасної роботи художниці!

А ми ще раз побажаємо всім приємних казкових різдвяних вечорів і щоб кожному з вас вдалося намалювати свою, добру і святкову картину!

Щасти!

Ваші "Листи N"


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут