Ставлення батька і майбутнє дитиниВід того, як батько реагує на невдачі або успіх своєї дитини, залежить якість її життя в майбутньому.

Є відома історія про хлопчика, котрий одного разу приніс додому записку від вчителя і віддав її своїй мамі. Мама прочитала і заплакала. Тоді сказала сину, що в записці написано про те, що син - геній і йому ця школа нічого дати не може. І мама взялась вчити свою дитину самотужки.

Тільки згодом, вже дорослий вчений знайшов цю записку і прочитав її сам. Там було написане зовсім не те, про що сказала мама. Насправді, вчитель написав: "Ваш син розумово відсталий. Йому немає місця в цій школі, тож вчіть його вдома самостійно".

То був Томас Едісон. А записку він прочитав, вже будучи відомим винахідником.


Ми говоримо про роль батька в житті дитини.

Не раз читаю коментарі людей, їхні історії… і вони свої успіхи та невдачі дорослого життя пов’язують з тим, як до них ставилися їхні батьки в дитинстві. Часто люди говорять про те, що батько недолюбив, недохвалив, не обіймав, не допомагав. Тепер вони змушенні справлятися з наслідками того ставлення і вчитися приймати себе, ставитися спокійно до своїх помилок і рухатись далі.

Комусь вдається відірватись від минулого і пробачити батька, комусь - ні.
Подібна ситуація може бути в багатьох з нас.
І минулого ми змінити не можемо.
Але ми можемо вплинути майбутнє.

Ми можемо ставитися до своїх дітей інакше. Віддавати їм свою любов, підтримку, підбадьорення, легко пробачати помилки, допомагати їх вирішувати, вчити чомусь новому, бути поруч при невдачах і не критикувати.

Звичайно, щоб так ставитися до своїх дітей, потрібно докласти зусиль. Але воно того варте. І якщо навіть не все виходить відразу, якщо ви усвідомлюєте, що десь образили дитину, або принизили її – просто попросіть пробачення і рухайтесь разом далі.

Сторінки в соц мережах:
https://vk.com/tatovlog
https://www.facebook.com/TATOVLOG
https://www.instagram.com/tatovlog
https://twitter.com/voven_s

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут