Відкриття виставки "Українська душа" у Чикаго

10 вересня 2015
UAPOST.US
В Українському Національному музеї в місті Чикаго 4 вересня відбулося відкриття виставки "Українська душа". 

Йдеться про збірку полотен молодої художниці з Сан-Франциско Наталії Тягло. Американка українського походження почала цю серію під час візиту в Україну і завершила в Каліфорнії. 

Наталя народилася у Києві і переїхала до США в десятирічному віці. Вона навчалася у Школі Мистецтв в Сан-Франциско і отримала диплом психолінгвіста зі знаменитого університету Berkeley. Також проходила студії у відомого українського художника Сергія Іванова.

У даний час Наталя повністю зосередилася на мистецтві, виконуючи роботи для приватних колекцій, розписуючи фрески, а також працює в режимі "наживо" (Live Painting), переносячи особливі події - весілля, модні покази та інші урочистості на полотна посто під час заходу. Наталя займається і викладанням уроків малювання для дорослих та дітей.

Своєю збіркою "Українська душа" Наталя хоче розповісти про свою любов до України, показати глибину її традицій, красу душі українців.

Виставка триватиме до 27 вересня.

(via)

Читайте також:
Українські митці розмальовують світ
Мистецький проект Тетяни Василенко "Оранжерея снів"
Виставка "Необмежена завершеність" в арт-центрі Я. Гретера

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут