Відкриття виставки "Українська душа" у Чикаго

10 вересня 2015
UAPOST.US
В Українському Національному музеї в місті Чикаго 4 вересня відбулося відкриття виставки "Українська душа". 

Йдеться про збірку полотен молодої художниці з Сан-Франциско Наталії Тягло. Американка українського походження почала цю серію під час візиту в Україну і завершила в Каліфорнії. 

Наталя народилася у Києві і переїхала до США в десятирічному віці. Вона навчалася у Школі Мистецтв в Сан-Франциско і отримала диплом психолінгвіста зі знаменитого університету Berkeley. Також проходила студії у відомого українського художника Сергія Іванова.

У даний час Наталя повністю зосередилася на мистецтві, виконуючи роботи для приватних колекцій, розписуючи фрески, а також працює в режимі "наживо" (Live Painting), переносячи особливі події - весілля, модні покази та інші урочистості на полотна посто під час заходу. Наталя займається і викладанням уроків малювання для дорослих та дітей.

Своєю збіркою "Українська душа" Наталя хоче розповісти про свою любов до України, показати глибину її традицій, красу душі українців.

Виставка триватиме до 27 вересня.

(via)

Читайте також:
Українські митці розмальовують світ
Мистецький проект Тетяни Василенко "Оранжерея снів"
Виставка "Необмежена завершеність" в арт-центрі Я. Гретера

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

ЙДУ НА ВИ! Дослідник кинув виклик науковцям
В мережі проходить публічна дискусія щодо проблеми астрономічної функції курганного комплексу «Обсерваторія Безводівка». Дослідник-астроархеолог Гріандр Тарновський виклав всі матеріали та документи у відео.
Дивитись тут