Відкриття виставки картин Ярослава Стеценко

19 грудня 2016
Open World

Запрошуємо відчути нові погляди в нових роботах
22 рудня в  приміщенні галереї «Митець»,  та в Арт-кафе «FineArtKava» відбудеться
презентація нових робіт молодого, талановитого художника Ярослава Стеценко.

Це вже третя виставка робіт майстра в стінах цієї відомої київської галереї.  І дуже приємно, що разом з Ярославом, ми побачимо і відчуємо творчість інших сучасних митців.

Нещодавно закінчилась виставка  робіт майстра в стінах Національної оперети України і ось нова експозиція, доповнена новим відчуттям, відображена новим поглядом. Свій живопис сам художник характеризує як завжди новий, свіжий, непередбачуваний. І дійсно, його картини беруть у полон своєю особливою харизмою, своїм особливим поглядом на сучасне мистецтво.

Мистецтвознавці, як фахівці, давали  найрізноманітніші позитивні відгуки роботам художника.

А ось про свій погляд на творчість Ярослава послухайте в інтерв’ю з Павлом Кушнаревим, баристом, людиною, яка не тільки пригощає відвідувачів арт-кафе запашною кавою, але і спілкується з ними про творчість майстра.

Запрошуємо на знайомство з свободолюбним характером сучасного митця, відчути подих його творчості.

Дата та час події: 22 грудня 2016, початок о 17:00

Місце події:  галерея «Митець»,  Арт-кафе «FineArtKava», вул. Велика Васильківська, 12а, Київ

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут