Відкриття «Тижня Ізраїльського кіно», 08.09.2016, Київ

5 вересня 2016
Open World

«Тиждень ізраїльського кіно» стартує з 8 вересня у п’яти містах України

Четвертий рік поспіль цю подію організовують Посольство Держави Ізраїль в Україні та Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».

Кінематограф Ізраїлю — це сукупність міжнаціональних традицій, субкультур і творчості багатьох поколінь. У програмі представлено п’ять стрічок режисерів Ізраїлю: Історія про любов та темряву (2015), режисер Наталі Портман; Кав’ярня «Неглер» (2016), режисер Ярів Барел і Мор Капланскі; Останні дні Рабіна (2015), режисер Амос Гітаї; Гет, суд Вівіан Амсалем (2014), режисери Роніт Елькабец, Шломі Елькабец; Ядерний фалафель (2015), режисер Дрод Шауль.

Серед цих фільмів – учасники найпрестижніших кінофестивалів світу Каннського МКФ та Берлінале, номінанти «Золотого глобуса», володарі нагород Ізраїльської кіноакадемії і Єрусалимського МКФ.

У столиці «Тиждень ізраїльського кіно» розпочинається 8 вересня у кінотеатрі «Київ» дебютною режисерською роботою Наталі Портман «Історія про любов та темряву».  Показ відкриє Посол Держави Ізраїль в Україні Пан Еліав Бєлоцерковські та акторка фільму Нета Ріскін.

Кінострічки, що будуть представлені «Тижнем ізраїльського кіно», зможуть подивитися глядачі у Києві (з 8 вересня, кінотеатр «Київ»), Одесі (з 8 вересня, Інотеатр), Вінниці (з 16 вересня, кінотеатр Родина), Харкові (з 22 вересня, кінотеатр 8 ½) та Львові (з 22 вересня, Кінопалац «Коперник»).

За словами Генерального директора КМКФ «Молодість» Андрія Халпахчі: «Сьогодні ізраїльські фільми представлені на всіх престижних міжнародних кінофестивалях, тому що кінематографісти цієї країни підіймають теми, актуальні для всього світу. Фільми Ізраїлю майже не з’являються у нашому прокаті. Тому щорічний Тиждень ізраїльського кіно в Україні стає все більш популярним».

Фільми програми демонструються мовою оригіналу з англійськими і українськими субтитрами.

Тиждень ізраїльського кіно проходитиме за підтримки: Ізраїльського культурного центру при Посольстві Держави Ізраїль в Україні  у м. Києві; Філії «Сохнут-Україна»; ПАТ «Укрпластик»; Міжнародних авіаліній України.

Програма «Тижня ізраїльського кіно»:

Історія про любов та темряву/A Tale of Love and Darkness (2015)

Країна: Ізраїль
Режисер: Наталі Портман
Тривалість: 1:35 хв

Стрічка розповідає про життя відомого журналіста і письменника Амоса Оза. Дія відбувається у 1940-хх роках у Єрусалимі,  де майбутній романіст провів дитячі роки. У центрі сюжету — взаємини Оза із матір’ю та його перші кроки до письменництва.

Дебютна стрічка Наталі Портман, прем’єра якої відбулась на Каннському МКФ 2015 року.

Трейлер https://www.youtube.com/watch?v=_WOwnykhrAI

Кав’ярня «Неглер»/Cafe Nagler (2016)

Країна: Німеччина, Ізраїль
Режисери: Ярів Барел, Мор Капланскі
Тривалість: 59 хв.

 Документальна стрічка. Режисерка відправляється в подорож, щоб дізнатися, що залишилося від легендарної сімейної кав’ярні, яка у 1920-х була епіцентром культурного життя у Берліні. Кав’ярня «Неглер» — фільм про пам’ять, потреби у сімейних міфах і тугу за минулим.

Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=72shu7ArEIU

Останні дні Рабіна/Rabin, the Last Day (2015)

Країна: Ізраїль
Режисер: Амос Гітаї
Тривалість: 2:33 хв

Вбивство Іцхака Рабина звело нанівець усі зусилля щодо миру, а разом із смертю політика розвалилось ліве крило Ізраїлю. Фільм показує останні дні Рабина на посаді прем’єр-міністра і змальовує події, що призвели до його загибелі.

Світова прем’єра стрічки відбулася на Венеційському МКФ.

Трейлер https://vimeo.com/137818311

Гет, суд Вівіан Амсалем /Gett: The Trial of Viviane Amsalem, 2014

Країна: Ізраїль
Режисер: Роніт Елькабец, Шломі Елькабец
Тривалість: 1:55 хв

В Ізраїлі немає ні цивільного шлюбу, ні цивільного розлучення. Тільки равіни можуть узаконити шлюб або його розірвання. Та навіть це можливо тільки за згодою чоловіка, у якого більше влади, ніж навіть у судді. Вівіан Амсалем безрезультатно просила розлучення протягом трьох років. Холодна непримиренність її чоловіка, намір Вівіан боротися за свободу та неоднозначна роль суддів складаються в історію, де трагедія змагається із безглуздістю.

Фільм-номінант на Золотий глобус-2015 як найкраший іншомовний фільм.

Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=WiK8edivnwc

 Ядерний фалафель (2015)

Країна: Ізраїль, Нова Зеландія, Німеччина
Режисер: Дрод Шауль
Тривалість: 100 хв.

Весела пацифістська історія про те, як випадкові інтернет-приятелі з Ізраїлю та Ірану зупиняють ядерну війну.

Трейлер https://www.youtube.com/watch?v=HuuWrYcdYko

 #OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

СКІФСЬКА ЦАРИЦЯ ШЕРУА ІТЕРІТ
Дослідник з генеалогії та родоводу В'ячеслав Бут розповів легенду про царицю Великої Скіфії, яка була родом з Асирії міста Ніневія. Донька асирійського царя Асархадона вийшла заміж за скіфського вождя Партатуа. Дослідник наводить докази того, що кургани Переп'ят та Переп'ятиха на Київщині, розкопки яких замальовував Тарас Григорович Шевченко, є могилами легендарних царів Скіфії.
Дивитись тут
Скіфи повертаються на кургани Великої Скіфії
На Січеславщині Андрій Денисенко встановив статую скіфського воїна на прадавній могилі. Справжнє скіфське золото — це кургани, предківські могили, якими вкрита вся Україна — Велика Скіфія і яких тільки на Січеславщині понад 14 тисяч. Вони потребують захисту і повернення на вершини своїх охоронців, кам`яних баб — вартових нашого степу.
Дивитись тут